Leden 2009

Bůh mě asi miluje - 3.díl

31. ledna 2009 v 19:13 | Alexa |  Bůh mě asi miluje
Bůh mě asi miluje-3.díl
Já jsem stále v šoku.
,, To není možný,to jsem mu takhle nalítla?Jak se mohl za tak krátkou dobu vůbec stihnout vsadit? A co když nemluvil vlastně o mě? To je blbost. Mluvil o mě. To u mě dnes přespal. Jsem jeho hračka. Stihnout se vsadit taky mohl,možná klukům Richie ukazoval profil na Myspace. A když mě Izzy viděl a Richie mu řekl,že přijedu,tak se prostě vsadil. Zvedá se mi z toho žaludek. To jsem si o něm nemyslela.´´Přemýšlela jsem v duchu když jsem stála za dveřmi.

I andělům srdce bije - 2.díl

31. ledna 2009 v 18:45 | Alexa |  I andělům srdce bije
Richie šel do pokoje přemýšlet co se stalo u té tabule a já věděla jediné teď chci být s ním.Richie si sedl ke stolu a začal si malovat,prostě jen tak čmáral a přemýšlel,napadá mě napsat na papír vzkaz ale nechci Richieho vyděsit vzala jsem velký dvojstranný papír položila ho k Richiemu aby to neviděl a začala jsem.
Ahoj Richie těší mě jsem Januš a pomáhala jsem ti u tabule čekala jsem jeho reakci podíval se na ten papír a ze srandy odepsal.
Taky mě těší,velice děkuji za pomoc.

Bůh mě asi miluje - 2.díl

30. ledna 2009 v 20:07 | Alexa |  Bůh mě asi miluje
Bůh mě asi miluje-2. díl
Tak sedím v autobuse a za dvě hodiny budu na místě.Nemůžu se dočkat a zároveň se mi bude hrozně stýskat. Škola mi zařídila podnájem, ale peníze mi bude posílat na můj účet,takže se můžu odstěhovat i do jiného podnájmu. Taky mi tam budou posílat peníze moji rodiče. Budu se mít jak v pohádce. Navíc jsou prázdniny. :D Jsem na místě a ta paní u který jsem v podnájmu je moc milá. Vybalím si věci, lehnu na postel a začnou mi téct slzy. Stýská se mi. Raději si zapnu svůj laptop a kouknu na icq je tam hodně lidí někteří moji dobří kamarádi mají ve statusu vyjádřeno jak moc se jim po mně stýská. Napíšu hlavně Tomášovi,ale i Richiemu.

5 výstřelů a život je naruby - 1.díl

30. ledna 2009 v 20:06 | Alexa |  5 Výstřelů a život je naruby
,, Néééééééééééééééééééééééééééééééééééé" křičím z plných plic. Škubu sebou na posteli. Slzy tečou po tváři a nejdou zastavit a-
,, Isabel, no tak to bude dobrý, no tak už neplač, prosím, neplač"říká Alex - můj bodygárd. Ano bodygárd. Ptáte se proč mně neutěšuje třeba mamka???Nebo taťka??? Nebo třeba sestra, bratr??? Proč vůbec křičím??? Ne proto, že se mi zdála noční můra, která byla jako živá, ale proto, že se mi všechno, všechny vzpomínky vrátili zpět.Opět. Opět sem viděla co se stalo tu osudnou noc.
,, Já už nemůžu, Alexi, už ne" řeknu a opět se rozbrečím.

I andělům srdce bije - 1.díl

30. ledna 2009 v 19:54 | Alexa |  I andělům srdce bije
Můj příběh se odehrál v Americe a začal mojí nemocí…,sebepožkozovaním.Jednou to zašlo tak daleko až jsem si podřezala žíly,bylo mi 17,v ten den jsem na sebe hodila bílou noční košili.Kolem půl noci jsem to udělala, když začali na kostele odbíjet půlnoc zemřela jsem, ráno jsem stála nad svým tělem a viděla jsem mou mámu a tátu jak pláčí……prostě jsem se stala andělem.Po roce se moje rodiče odstěhovali ,táta dostal lepší práci a do našeho domu ve kterém jsem zůstala se nastěhovala nová rodina a to Stringhinových.Před před cca 20ti lety adoptovali děti a přesně před 18ti lety i malé nemluvně,chlapěčka,kterého pojmenovali Christoher Richard,řekla jsem si že mu budu dělat anděla strážného………… před pár dny mu bylo 18.

Bůh mě asi miluje - 1.díl

30. ledna 2009 v 19:03 | Alexa |  Bůh mě asi miluje
Bůh mě asi miluje 1. díl
Tak tím mě dostal, on mi založil netu nějakej profil! A já o tom vůbec nevím. Jak to?! A já si pořád říkala proč mě natáčí a fotí.On vytvořil videa,ano,sice pěkná, ale dal je na net na nějaký světový portál…. My space. Ááá koukám že už mám i někoho v přátelích. Teda ten se vyznamenal,koukám že mi dal za přátele samý slavný týýý jo kde to našel? Moc se zde nevyznám ,ale tohle jsem poznala. Pokud se nemýlim tak tady jsou mé zprávy. Ha ,ještě vědět jak se do nich dostat :D No šikulka už stihnul i někomu napsat…. A ten mu evidentně odpověděl. Zpráva byla určena Richiemu. Vůbec si říkám kde berou slavný čas na to odpovídat,ale Richie napsal.Tomáš z mého profilu Richiemu napsal:

Fanfiction - rozcestník

22. ledna 2009 v 20:45 | Alexa |  Fanfiction

Dokončené


Výměnný pobyt (by 0.lara.0)
Osud nebo náhody? (by Abigail BcColliens)