Březen 2009

Prcek - 4.díl

31. března 2009 v 14:51 | Alexa |  Prcek
Potom co sme si s Izzym dohráli,se stavělo na benzínce a Richie mě vzal sebou nakupovat,a koupil mi lízátko :)A proto jsem happy :)Rich dostal za to odemě pusu,a jako bonus mi ještě koupil oběd :-D (ale to je jasný ne?)Přece nebudu ohladu....
Hned potom co sme zase naskákaly do auta tak jsme si dali jídlo.A potom si kluci daly pivo
prej aby měly svaly...haha si myslí že sem tak blbá?Haha sem jedno pivo Jayovi vypila...ani si toho nevšim.A hned otevíral další. :D Jo kdyby si chlapec taky všímal a nekoukal co kde lítá,přišel by na to :D

Nenávist,nebo láska? II. -2.díl

31. března 2009 v 14:17 | Alexa |  Nenávist,nebo láska? II.
Vyšla jsem z pokoje a šla směrem do obývacího pokoje, odkud vycházely ty hlasy a smích co mě probudil. Ty hlasy..znala jsem je.. Jeden patřil mámě a ten druhý.....
"Tati..co..co tady děláš?" přišla jsem k němu a obejmula ho. Pak si sedla na křeslo a vyčkávala, co mi řekne.
"Všechno se dozvíš..., ale ty mi řekni..proč nechodíš do školy?" zeptal se rodičovským tónem.
"Chodím..jen mi dneska nebylo dobře..." oprávnila jsem se a doufala, že se už dál nebude ptát.
"Tak dobrá... Jo, abych nezapomněl.... tohle máš z prázdnin. Tak rychle ses vypařila, že jsem ti to nemohl předat." Usmál se a vytáhnul ze své pracovní tašky malou bílou obálku.
Natáhnul jí ke mě a já jsem si ji se zvědavostí převzala. Koukla jsem se dovnitř a uviděla několik bankovek. Zarazila jsem se. Vzpomněla jsme si na léto.

Letní tour - 1.Díl

30. března 2009 v 20:18 | Míša |  Łetní Tour
Úvod:
Já-Míša 15 let
Miky(Míša), 15 let
Obě žijeme v ČR, a jsme nerozlučné kamarádky už od 1. třídy
Jsme fanynkami US5, i když Miky už tolik neberou, protože jí odešel její nejoblíbenější člen-Chris.
V týhle povídce bude tedy Cayce, a ještě tu bude Vinnie. Vše bude jak je, ale Jay nebude chodit s Lenou. Časem přijdete na to, proč xD….
Kluci chystají letní "Around the World" Tour po Evropě.

Jinak…v táhle FF se bude střídat trochu děj.
Pár dílů to bude z Richieho pohledu-co se děje u něj a u kluků…
Pak bude pár dílů z mýho pohledu-co se děje tady v ČR u mě a Miky…
Tak snad se v tom vyznáte a pochopíte aspoň trochu děj xD
Vždycky vám dam vědět, až se to bude měnit xD
× × × × ×

Nalezena :)

29. března 2009 v 21:59 | MíŠa
Ahojec :)
Takže... Já jsem se nabídla Alex, že jí s timhle super blogem pomůžu, a ona mou pomoc přijala... Budu se snažit, aspoň trochu pomoct a budu dělat všechno co bude v mých silách :)

No a něco o mě?
Jmenuju se Míša, jsem taková normální, praštěná-za měsíc-15 letá holka. Jako asi vy všicni co navštěvují tenhle blog, jsem velká fanynka US5. Nejvíc asi Richieho a Izzyho. Ostatně všichni jsou suproví :)

Momentálně mám rozepsanou jednu FF, od které vám sem dám za chvilku 1. díl. Budu jí sem přidávat tak obden. Mám jí zatím dost velký kus, jenže je to zatím skoro všechno jen na papíře, ale teď se budu snažit to co nejrychlejš přepsat...

Tak já končím a za chvilku tu máte 1. díl mojí FF :)

Ahooy MíŠa :)


Zakázaná láska? - 7.díl

29. března 2009 v 21:06 | Alexa |  Zakázaná láska?
,,Jde o to, že vlastně nejsi naše dcera.'' řekla a ve mně jakoby se zastavilo srdce.
,,Cože? Jak…Jak….Jak?Jsem adoptovaná?''
,,Ne.''
,,Cože?To nechápu.''
,,My tě neadoptovali.Je to asi děvět měsíců co jsi k nám přišla.Přijela si sem studovat na delší dobua mělas bydlet u nás. Nemyslím ,že to bylo jen kvůli škole.''
,,Nevěřím,to bych si pamatovala na svoje dětství s jinou ženou.''

BeSToVeJ BRáŠKa 5.díl-přemlouvání

29. března 2009 v 14:09 | Alexa
Já se cítím dobře,takže si sednu ke compu a začnu něco tvořit - fotokoláž xD.Jay je u sebe,tak jde taky chvíli na comp a píše fanynkám,ale já s Lisou jsme ho tak urvaly(xD),že se nakonec natáhne na postel a usne.
,,VEČEŘE!!!"volá zezdola mamka.Neochotně vstanu od počítače,protože se konečně po hodině práce něco začalo rýsovat xD.Vylezu z pokoje a jdu pomalu po chodbě ke schodům.,,Kdo je dole poslední myje nádobí!"zavolá zezdola taťka.Vtom se rozlítnou dveře Jayova pokoje,ze kterých se řítí přímo ke schodům.Jenže já mám trošku náskok,takže jsem dole o vteřinu dřív než můj BiG Brother xD.,,První!"zapištím,když doběhnu do kuchyně.Za mnou přiběhne udýchaný Jay a tváří se velmi nešťastně.,,Příště zkus přidat!"dělám na něj xichty a posmívám se mu.,,No tak no tak!Žádný posmívání.Jay umyje nádobí,ale ty mu pěkně pomůžeš Kate!"řekne taťka.Jay se ihned rozzáří a začne se mi posmívat,zatímco mě úsměv zmizí z tváře.,,Cože?To není fér!Vždyť tu byl pozdějš!"začnu protestvat.,,Žádný kecy!Sednout ke stolu a jíst!"rozkáže taťka.Tak si teda všichni sedneme ke stolu a najíme se.,,No a teď na to nádobí!"popohání nás taťka,když dojíme.,,Ale-",,Žádný ale!Pěkně bratříčkovi pomůžeš!"přeruší moje námitky taťka a popohání mě do kuchyně za Jayem.Sice ještě dost dlouho prskám a protestuju,ale nakonec se vzdám a pomůžu mu.
Když doumyjeme nádobí,jdeme si sednout do obýváku,kde si společně s rodiči povídáme.Kolem 21:oo hodiny na mě dolehne únava,tak popřeju dobrou noc a jdu nahoru.Ještě jednou se umyju a pak si zalezu do své postýlky.Do pár minut spím jak zabitá.

Z POHLEDU JAYE =) :

Kate už si šla lehnout a v obýváku zůstanu jenom já a rodiče.,,Mami,wíš jak jsem ti říkal,že s tebou potřebuju mluvit?"konečně se odhodlám a prolomím ticho,které v obýváku vládne ( kromě televize =)).,,Na tak co jsi potřeboval?"zeptá se s hraným úsměvěm na tváři.,,Noo...No...jde o Kate a o -",,Jestli si sem přijel jen kvůli tomuhle,tak ti rovnou říkám,že Kate s tebou do Německa nepojede!Konec,tečka."přeruší mě mamka,než stačím cokoliv doříct.,,Ale proč?"zeptám se napůl naštvaně,napůl smutně.Prostě ne!Je jí teprve 15-",,Skoro 16!"namítnu.,,To je jedno!Prostě ne!"řekne rozhodně.Zoufale se podívám po taťkovi,který si čte noviny,ale poslouchá naší debatu.,,Ale no tak Evelyn!Kate už není malá a jay se o ní určitě postará."řekne po chvíli a mrkne na mě.Já se usměju,protože taťka je moje jediná šance,že se podaří mamku překecat!,,Ale...-"zlomí se mamce překvapením hlas.,,Mamí!Já slibuju,že na ní dám pozor!Vždycky bude pod dohledem ať půjde kam půjde!Slibuju!"kouknu prosebně na mamku.Ta ještě chvíli protestuje,ale nakonec souhlasí!...

Pokračování příště!

AuToRKa : MARuShQa

Bůh mě asi miluje - 19.díl

28. března 2009 v 15:05 | Alexa |  Bůh mě asi miluje
,,Měla byste si jít odpočinout.'' Doporučuje mi doktor a odchází.
,,Chrisi,já..... nevěřím tomu.''
,,Víš co,tak já ti dojdu alespoˇn pro kafe.''
,,Děkuju.'' Chri se zvedl a šel pro něj.Cestou dohonil ještě doktora.
,,Pane doktore,omlouvám se že vás ještě zdržuji. Jana vás nenechala domluvit. Omlouvám se za ní.''
,,nemusíte já jí chápu.''
,,Izzy nezemřel že ne.''

Nenávist,nebo láska? II. -1.díl

28. března 2009 v 14:09 | Alexa |  Nenávist,nebo láska? II.
Nina

Probudila jsem se z krásného snu. Chvíli jsem se jen tak zasněně s očima zavřenýma usmívala, ale po chvíli mi úsměv zmizel, když jsem si uvědomila, o kom ten sen byl. Otevřela jsem oči a rozhlédla se po pokoji. Venku byla pořád ještě tma. Jen přes okno prosvítala do pokoje lehce zář od měsíce. Natáhla jsem se a vytáhla z pod postele mobil. Podívala jsem se na jeho displej. Za dvě hodiny bych měla vstávat do školy. Ano..do školy! Všechno se zase vrátilo do starých kolejí. Já byla školou povinná a o tom, co se stalo o prázdninách vědělo jen pár lidí. Mezitím uběhlo už 8 měsíců, ale já nezapomněla. Taky se nedalo zapomenout. I kdybych chtěla..zdály se mi sny, které mě vždy vrátily ke vzpomínkám.
Chrisovo číslo jsem měla pořád ukryté v mobilu, ale neozval se..ani mě nehledal - přesně jak jsem si přála. Možná si uvědomil, že nemá cenu chodit s obyčejnou holkou, jako jsem já.
Po několika minutách jsem zase zavřela oči a snažila se usnout.

Bestovej bráška-4.díl

27. března 2009 v 20:55 | Alexa
Oba 2 lížeme zmrzlinu,pomalu se vracíme do naší ulice a jsme zticha.,,Nevíš co budem dělat?"ptá se Jay,když dolíže svojí zmrzlinu.,,No..." vyruší mě zvonění mobilu.Je to Lisa.

Já:,,Awojí copak potřebuješ?"

Lisa:,,Ahojí..No jen mě nenapadlo..Já se strašně nudím.Nechceš přijít?"

Já:,,Děláš si srandu?!Jasně že ráda přijdu!"

Lisa:,,To je fajn a kdy tu asi tak budeš?"

Já:,,Hmm....do 2 minut!!!"xD

Lisa:,,Tak to je Dobrý.To se stačím ještě převíct!"xD

Já:,,Když myslíš.Tak ju.Tak pááá!"

Lisa:,,Já to vím xD..Tak papa!"

Zavěsím a podívám se na Jaye.,,Nevadí,že skočíme za Lisou?",,No to mi teda strašně moc vadí!"řekne ironicky a usměje se.Vydáme se tedy společně k Lise.Když dojdem k jejímu domu,Jay se šikovně schová a já zazvoním.Do minuty slyším jak se "někdo" řítí ze schodů.,,Tobě to taky trvá."zakroutím hlavou,když mi Lisa otevře.,,No boože.Minutka.To tě zabije co?"koukne na mě a já souhlasně přikývnu.,,Tak pojď dál ne?"řekne a sama už si to šine z5 dovnitř.Vtom Jay vyleze ze svého ukrytu a pomalu se krade za Lisou.Místo toho,abych svou nej kámošku upozornila,že jí za chvíli něco Jay provede,jí v tom nechám ať si uřije xD.Jakmile k ní Jay zezadu dojde,chytí jí za pas a zvedne jí do vzduchu.,,Jakej idiot?!"vykřikne Lisa,která je naprosto vyvedená z míry.Já semůžu počůrat smíchy.Jay jí postaví na zem,otočí jí obličejem k sobě a zatváří se uraženě.,,Tak já jsem idiot ju?!" zeptá se a zvedne jedno obočí.,,Jéé...A-a-ahoj Jayi.Jak se máš?"zeptá se nejistě Lisa a čeká,co bráška provede.POhled na ty 2 byl fakt dost komicky.Bráška - takovej vysokej jako věž a Lisa,která je celkem malá a pomohlo jí k tomu ještě to,jak se před ním krčila strachy.Jay se sice tvářil šíleně uraženě,ale já poznala,že se v duchu dusí smíchy.Jay už nevydrží,jak se Lisa tváří a vybouchne smíchy.Já se už skoro válím po zemi a Lisa si oddychne.,,JAyi sorry.Já ti nechtěla říct idiote,ale ty máš strašně blbý nápady."řekne po chvíli.Dojdu k ní,kamarádsky jí obejmu kolem ramen a kouknu na Jaye.,,Jo,tak to máš pravdu Liso.Můj bratr má totálně blbý nápady.Narozdíl od nás dvou."mrknu na ní.V tu ránu se Jay přestane smát,narovná se a koukne na mě.,,Cože si to řikala ségra?"o5 zvedne obočí.,,No....říkala jsem že..."kouknu na Lisu.,,Zdrháme!"zapištím a ihned obě 2 vyrazíme jako střely ke schodišti.Jenže JAy je rychlejší,takže nás po chvíli doběhne,svalí nás na zem a začne nás Lochtat.Já a Lisa se jen modlíme,aby ho to už přestalo bavit,protože my 2 ho sami nepřeperem.U Lisy jsme asi do 17:oo a celou tu dobu děláme strašný blbosti jako malí.Když pak přijdeme domů celí vysmátí,taťaka už je doma.Přivítáme ho a pak jdeme každý do svého pokoje...

PoKRaČoVáNí PŘíŠTě...

AuToRKa : MaRuShQa
P.S. :moc se omlouvám,že mi to tak trvalo,ale nějak jsem neměla chuť na přepisování =(...ale myslím,že teď už jí budu mít větší =)... pište plsky komentíky,jestli mám psát dál =)

Prcek - 3.díl

26. března 2009 v 19:42 | Alexa |  Prcek
Vinnie se jen usmal a zavolal si me k sobe.Tak sem úplně rudá šla….Posadil si mě na klín a řekl:

,,Nacopa si to tu hraješ?''
,,Na tebe a Richa''Vincent se podíval na oblečky rozházený po pokoji a řekl…Tak já si budu hrát s tebou.A hráli sme.
Když sme si dohrály volal na nás Richie. že už je hotový oběd.tak sme teda šli…Hmm byly špagety