Březen 2009

Nenávist,nebo láska? - 19.díl

14. března 2009 v 19:41 | Alexa |  Nenávist,nebo láska?
Chris za námi zavřel dveře a táhnul mě směrem do svého pokoje. Přitom nepustil mé rty od těch jeho.
"Kde…jsou…kluci?" nemohla jsem si všimnout prázdného pokoje.
"Jeli do města.." usmál se Chris mezi polibky a vláčel mě krok po krůčku ke svému pokoji. Zastavil se u dveří a zamknul je. Pak šel se mnou k posteli, kam mě jemně položil ale neustále mě líbal na rtech a nezastavoval se. Nějakým způsobem se vysápal na postel a lehnul si vedle mě. Jednou rukou mi přejížděl po stehnech a druhou mě hladil po vlasech. Najednou sem se mezi tím začala hrozně smát.

Zakázaná láska? - 1.díl

13. března 2009 v 17:49 | Alexa |  Zakázaná láska?
Jednoho dne si bratr přitáhl domů přítelkyni. Nevím proč, ale strašně mě to zranilo. Panebože no co? Vždyť je to tvůj bratr! Jakmile jsem ji uviděla, pocítila jsem příval žárlivosti. Co se to děje? Přeci nemůžu být zabouchlá do svýho bráchy! Nicméně jsem to nemohla vydržet se na ně dívat, tak jsem šla do pokoje a práskla za sebou dveřmi.(Co tim doprčic sleduju?:-() ta holka byla tak.... newim spíš jsem jen podrážděná.Přišel za mnou brácha.
,,Trix co se děje?'' Zeptal se mě.

SBčka :)

13. března 2009 v 16:12 | Alexa
[0.1.] Anishka - blog ::here::
[0.2.] Haník - blog ::here::
[0.3.] Vann-Zacc - blog ::here::
[0.4.] Nikol a Marta - blog ::here::
[0.5.] MaRťUlE -blog ::here::
[0.6.] Lilly - blog ::here::
[0.7.] Misha - blog ::here::
[0.8.] SimbušQa :-* - blog ::here::
[0.9.] x_[Us5]_Lucik_x - blog ::here::
[1.0.] **-L.U.C.I.K-** - blog ::here:::
[1.1.] ~Ml. Lilly Lecter~ - blog ::here::
[1.2.] Pajulinka025 - blog ::here::
[1.3.] SabušQa - blog ::here::
[1.4.] KikinK@ - blog ::here:: !! Pozastaveno !!
[1.5.] >Verča<*_&_*>Skatie< ::here::
[1.6.] Tereyka AkA u EpE - blog ::here:: !! Pozastaveno !!
[1.7.] Kiki - blog ::here::
[1.8.] Katy - blog ::here::

Diplomky-rozcestník

13. března 2009 v 15:59 | Alexa


Nenávist,nebo láska? - 18.díl

13. března 2009 v 14:37 | Alexa |  Nenávist,nebo láska?
Seděla jsem tam, opřená o dveře a rukama jsem objímala svá kolena. Proč tu bulim jak naprostá husa?Vždyť…přece o nic nejde..Vlastně..to si nalhávám že o nic nejde, ve skutečnosti jde o to nejlepší, co mě v životě potkalo. Vschop se sakra.. přece neprobulíš celý den.. ……..Bože..vypadáš jak troska.. Řekla jsem si pro sebe potom, co jsem vstala ze země a podívala se do zrcadla. Obličej jsem si opláchla studenou vodou, odlíčila se a zase se přelíčila. Zatím uplynula hodina a slunce venku nesvítilo tak, jako předtím, zatáhlo se. Šla jsem si udělat čaj a poté sem se podívala z okna. Najednou

Nenávist,nebo láska? - 17.díl

12. března 2009 v 19:36 | Alexa |  Nenávist,nebo láska?
Po chvíli dovádění s nimi ve vodě jsem si šla lehnout na lehátko,jak jsem byla zmohlá. Uvelebila jsem se a potom mi oči spadly ne mé plavky,které ještě před chvílí byly žluté. Náhle změnily barvu. A kur….zanadávala jsem si a letěla do pokoje. Otevřela skříň a s hrůzou jsem zjistila,že tampony nemám a tak jsem byla nucena si vzít vložky,to už jsem se ale za klukama nemohla vrátit do bazénu. To my až zas tak nevadilo. Jen mě trápilo pomyšlení: co když si toho kluci všimli? Trapas!
Seděla jsem na gauči když zaklepali Vinc a Richie.

Novoroční polibek - 1.díl

12. března 2009 v 19:32 | Alexa |  Novoroční polibek
Bylo 31.prosince 2007 a já šla na silvestrovskou party, na který byly i nějáký hvězdy(Nevada Tan,TH,Killerpilze,Monrose,US 5 atd.). Byla tam sranda.Seznámila jsem se se spousty lidmy.Hvězdy se střídaly na podiu nejdřív hráli us5 potom LaFee potom TH,nevada Tan a pak zas Us5. Večer byl dlouhej a mě bylo fajn.Po nějaký chvíli jsem taky potřebovala na záchod. vzala jsem si svo kabelku,nechtěla jsem riskovat že se mi ztratí a vyrazila jsem. Procházela jsem okolo baru a najednou se kolem mě prohnal nějakej debil. Narazil do mě a povalil mě. Prašti jsem se hlavou o jednu židli. během dvou vteřin ke mě přiběhl jeden klučina a pomohl mi vstát.

Proč je to zrovna on? - 3.díl

12. března 2009 v 16:08 | Alexa |  Proč je to zrovna on..?
,,Ach Kesí…ještě že tě mám…." Vzdychla a podívala se na hodiny..Už bylo půl třetí! Okamžitě se šla převlíct a pak šla k Abby..Tam si všichni užili spoustu zábavy…Michal hrál na svou kytaru….Kelly obdivovala Michalovu hru na kytaru….Kdyby mu kdysi řekla ano,ano na to,jestli s ním bude chodit,bylo by všechno jednodužší..Potom by byla zaslepená láskou k Míšovi a nepotkala by nějakého nafrněného blonďáka Stringiniho a neprocházela by se s ním po parku,nechodili by na zmrzlinu a spol…Večer přišla domů,osprchovala se a pak šla spát…Ráno Kelly vzbudí stereo,který mám nastavený jako budík…Zrovna hrajou Fall out boy-Dance,Dance..Tak si taky zatancovala…Tanec milovala….Jako jednu z mála

Bůh mě asi miluje - 15.díl

11. března 2009 v 15:30 | Alexa |  Bůh mě asi miluje
,,a...a....vůbec dej mi pokoj! Jste všechny stejné! Uhni!'' Zařval na mě Richie nakonec.Já jen pokyvovala hlavou.Co to do něj vjelo? Přišla jsem domů a zavolala Šáruš jestli se nechce stavit,páč jsem s ní dlouho nemluvila. Tři dny-to je dlouho :)Šáruš došla at ka jsem jí poslala dál.
,,Hele tak co si dáš? Čaj,kafe,džus,vodu a mlíko.'' Šibalsky jsem na ní mrkla,protože jsem věděla že ona mlíko nesnáší,prý se jí z něj zvedá kufr,jak vždycky říká.
,,Ty čeče já si dám to mlíko,já mam na něj chuť.'' s klidem mi řekla. Já na ní vyvalil oči.
,,To jako větší chuť jak na čokoládu?''

Nenávist,nebo láska? - 16.díl

11. března 2009 v 15:08 | Alexa |  Nenávist,nebo láska?
Vzal si něco ze svýho nočního stolku a zas zmizel.

Nina

"Copak že se tak směješ?" pustila sem Chrise do pokoje a zavřela za ním dveře. On se zastavil kousek ode mě a roztomile se zubil a čekal co řeknu.