Září 2009

Útěk za svobodou [ 29. Díl ]

29. září 2009 v 15:00 | MííŠa <3 |  Útěk za svobodou
AhoJííí =*
Jó tak teď sedím v busu a jedu teprve ze školy =(..
Noo, dnešní díl je už předposlední.. Ano, je to tak.. Ale nebojte, rduhá řada budeee =)
Bych Vám nemohla udělat, ukončit to tak, jak bude ten další díl končit.
Ale teď už si přečtěte tenhle díl a můžete psát i komentíky =)


Bůh mě asi miluje - 42.díl

29. září 2009 v 12:17 | Alexa |  Bůh mě asi miluje
,,Doufám,že nerušíme,'' nahodí Izzy a já bych se nejraději propadla pěkně hluboko do země.
,,Co tady děláte?'' vyblekotá Richie a chvatně na sebe obléká mikinu.
,,Promiň,ale tak snad tu bydlím ne?'' řekne už trochu naštvaně Izzy.
,,No jo,ale přišli jste tak bez ohlášení.'' snažím se milý ton.
,,Vidim,že jsme se raději ohlásit měli. Možná by ste byli tak hodní a zalezli si do svého pokoje.'' Řekne Izzy naštvaně,popadne svojí a Šárčinu tašku a jdou k sobě. Sedíme vedle ebe s Richiem na gauči a oba civíme do země.

Štěstí nebo jen náhoda! - 11. Díl

29. září 2009 v 10:00 | MííŠa <3 |  Štěstí nebo jen náhoda?!
11. díl
"Máš jí zavolat, Richie!" řekl po nějaký chvíli Jay. "COŽE???" vyjekl jsem. "Je to tak! Poprosila mě, abych ti to řekl!" řekl Jay. Najednou jsem pochopil jeho výraz, když přišel. "Páni!" vypadlo ze mě. Ale pak jsem z toho měl obavy. Co když mi to típne.Vždycky když jsem jí volal, to típla nebo to nezvedala vůbec. "Ale Jay…." řekl jsem. "Já vím! Ale teď jsem si stoprocentně jistej, že ti to zvedne!" ujistil mě Jay. "Ale já si tak jistej nejsem!" oponoval jsem. "Já tě chápu, Richie! Ale Terry vážně chce, abys jí zavolal!" řekl. "Proč by to chtěla, po tom, co jsem jí udělal?" ptal jsem se nevěřícně.

Štěstí nebo jen náhoda! - 10. Díl

28. září 2009 v 10:00 | MííŠa <3 |  Štěstí nebo jen náhoda?!
10. díl

U TERRY
Konečně ten zatracenej autobus přijel. Nasedla jsem a šla si sednout dozadu. V autobuse jsem zavolala mým adoptivním rodičům. "Ahoj Terezko, copak je?" řekla máma. (Já vím, je v tom zmatek! Máma a táta jsou v ČR a mamka a taťka jsou Watrinovi. XD) "Ahoj mami, jste doma?" zlomil se mi hlas. "Jsme! Co se děje? Proč pláčeš?" njn, máma to vždycky pozná. Asi jsem vážně jak otevřená kniha, ale asi jak pro koho! "To vám řeknu až doma! Pokud můžu přijet?!" řekla jsem smutně.

Štěstí nebo jen náhoda! - 9. Díl

28. září 2009 v 10:00 | MííŠa <3 |  Štěstí nebo jen náhoda?!
9. díl
…Richie. Stál tam a díval se na mě. Jeho výraz mluvil za vše! "Aha, tak to vás nebudu rušit!" řekl a odešel. "Richie, počkej!" utíkala jsem za ním. "Richie!" ani se neotočil a vyšel z domu. Na ulici jsem ho doběhla. "Richie, stůj!" řekla jsem a chytla jsem ho za ruku. Vytrhl se mi. "Co chceš! Otoč se a jdi zpátky za Chrisem!" řekl. To bolelo! "Proč za Chrisem?! Já chodím s tebou, tak se tě ptám, co ti je?"


Útěk za svobodou [ 28. Díl ]

28. září 2009 v 0:44 | MííŠa <3 |  Útěk za svobodou
Hlásí se vám tu ten nezodpovědný človíček, co vám něco řekne, a pak není schopný to splnit =(..
Ale já dneska byla dopledne u babičky, tam jsme slavili její narozeniny, a pak jsem byla celé odpoledne, až skoro do 10 venku s kámošema, se kterýma jsem chodila na základku =) Bylo nás venku sice jenom 7, ale i tak to bylo úžasný. Skvěle jsme si pokecali. Bylo to naprosto úžasný. S některýma jsem se neviděla přes měsíc. A bylo to super, zase je vidět.. Lidi, který jsem do prázdnin vídala každý den, devět let vkuse, teď skoro vůbec nevidím..
Prostě to byl úžasný den. Už jsme si i dkonocne domluvili další sraz =DD
Jej zase vám tu cpu moje kecy.. Jsem hrozná, omlouvám se =)
Myslím, že FFka bude lepší, než tohle.. Takže, šupitejte číííst =)
Jdu napsat ještě kousek dalšího dílu =)
P.s... Už jsem Vám to tu psala, ale napíšu to znovu.. Tahle FFka bude mít brzo konec =( Ještě pár dílečků a je konec.. I když.. Do hlavy se m dostává nápad, na druhou řadu =). Tak pokud by šel nějak použít nevíhala bych, ale ještě nevím. Včas vám dám vědět =)
Ale teď už vážně... Klik na Celý Článek ;)

Štěstí nebo jen náhoda! - 8. Díl

27. září 2009 v 10:00 | MííŠa <3 |  Štěstí nebo jen náhoda?!
8. díl

Z POHLEDU TERRY
Ráno jsem se vzbudila asi v 9 hodin. Sešla jsem do kuchyně. "Dobré ráno!" řekla mamka. "Dobré!" odpověděla jsem. "Tady máš snídani!" řekla. "Moc děkuju! Tos nemusela!" poděkovala jsem. "To je v pořádku!" "Hele, Terry, nechceš se mnou vyrazit na nákupy?" zeptala se mě Eva. "Jo jasně, proč ne!"


Útěk za svobodou [ 27. Díl ]

26. září 2009 v 20:05 | MííŠa <3 |  Útěk za svobodou
Čauky..
Joooo, jsem hrozná.. Ale já jsem včera u toho usnula a dneska odpoledne mi neše net =(.. Ono jak jsem elý týden vstávala v 5, tak mě to psaní včera večer nějak unavilo a já jsem v polovině dílu usnula =DD
Snad se nezlobíte.. Ale já bych se ani nedivila... Jsem s timhle hrozná =(..
tak se dejte do čtení a pak můžete zanechat komentík =)


Štěstí nebo jen náhoda! - 7. Díl

26. září 2009 v 10:00 | MííŠa <3 |  Štěstí nebo jen náhoda?!
7. díl
Ta hodina uběhla rychle. Docela jsme se i bavili, protože jsme se s Richiem, po tom rozhovoru, vrátili do obýváku za ostatníma. Pak se ale ozval domovní zvonek. "Tak už budu muset jít. Zatím se tu mějte!" řekla jsem. "Užij si to a brzy se mi vrať. Ano?" řekl Richie. Bože, já toho kluka miluju! XD "Ano! Pokusím se co nejdřív!" řekla jsem a šla jsem ke dveřím. Byla jsem strašně nervózní. Otevřela jsem dveře a Watrinovi stáli u auta. Můj pravý táta už držel otevřené zadní dveře, abych mohla nastoupit.

Štěstí nebo jen náhoda! - 6. Díl

25. září 2009 v 10:00 | MííŠa <3 |  Štěstí nebo jen náhoda?!
6. díl
"…rodiče to vědí, ale ten klučina ne!" Počkat, jestli je Chris můj brácha, tak to znamená, že mám ještě starší sestru. "A to bude asi všechno!" dodala "mamka". "Aha, ale vás budu mít furt ráda!" řekla jsem jí. "Já vím a tvoji rodiče ti budou během dneška volat a domluví se s tebou!" řekla mi. "Díky, mám vás ráda a někdy se ozvu!" rozloučila jsem se a zavěsila jsem.