Říjen 2009

Dva dny hrůzy - 11.díl

26. října 2009 v 19:34 | Alexa |  Dva dny hrůzy
Jedna maličkost už nahlodává moji radost. Vžaludku mi už kručí, a doma neni ani kousek chleba. Jen z lásky se žít nedá. Takže jestli nechci abychom umřeli hlady,budu se muset vydat k pekaři pro čerstvé pečivo. A vážne se mi nechce opouštět vyhřátý pelíšek a Sofii.

,,Stačí ti k snídani piškoty?'' Vzpomenu si že jedno balení mé oblíbené pochoutky mi doma zbylo. Odsune se ode mě,posadí se na okraj postele a bledá jako stněna se snaží rozdejchat nevolnost.
,,Copak se ti stalo?'' vylekám se. ,,Nesnášíš piškoty,skočím pro housky,nebo pro chleba.''
,,Ne,prosím tě.'' dýchá ztěžka.

Dva dny hrůzy - 10.díl

20. října 2009 v 19:53 | Alexa |  Dva dny hrůzy
Sofie dochází,lehce se vlní v bocích.Sleduji ji. Stojí před vchodem a rozhlíží se. Potom se kní blíží Richie. Taky se vyšvihnul. Vlasy upravené,dobře oblečený. Zaser ji políbil na tvář. Chodí spolu? ANO nebo NE?! Proč mi Sofie lhala,že se se svým klukem rozešla. Něco mi tady nehraje. Myslí,že kdyby spolu chodili. Znala by Sofie tohle město. A proč nespí u něj? Těch otázek je na mě trochu moc. Nejdou do kina. O něčem se vybavují a jdou směrem ke kulturáku. Zaplatím útratu a šinu si to domů. U vchodových dveří se málem srazím se sousedkou.

Náhoda nebo osud - 13.díl - Konec

18. října 2009 v 15:03 | Alexa |  Náhoda nebo osud?
Probudím se o chvíli později v posteli. Hlava mě třeští a nade mnou se sklání Lizette a mamka. Tak moment.POkud se dobře pamatuju někdo byl v bytě a nikdo tu být neměl,jakto,že tu je najednou máma s Lizette?

,,Mami?'' Hodim na mámu nechápavý pohled.
,,Domácí vězení slečno,za to že ses včera střískala. Sotva vytáhnu paty z domu,děláš si co chceš,''řekne ostře a odejde z mého pokoje. Hodím na Liz nechápavý pohled.

Trenér na nic - 2.díl

15. října 2009 v 12:08 | Alexa |  Trenér na nic
Já:A co?
Dan se ke mě nakloní a začne mě líbat.Já mu polibky opětuju.
Dan:Na příští trénink se přijdu ještě jednou rozloučit,ale teď máme ještě celý týden pro sebe.

Před domem:
D:Tak pa zítra se pro tebe stavím a někam vyrazíme.
Já:Dobře,tak pa zítra.

Útěk za svobodou II. [ 4. Díl ]

11. října 2009 v 0:25 | MííŠa <3 |  Útěk za svobodou II.

Achjóóóó...
Utrhnu uši tm, kdo maj nastarosti naše připojení k netu.. Včera večer, jsem se chystala vám sem dát tenhle díl, a najednou mi vypadl net. Nešlo mi nic =(.. Navíc jsem měla zapnutách víc stránek, kde jsem koukala na batohy a věci do školy.. A mě se ty stránky neuložily do historie..
Jako dostali mě ty lidi, kam jsme volali, že nám nejde net.. Nám řekli, že jim tam(na tý entrále či co to je) někdo ukradl kabely. Takže během chvilky bez netu bylo několik tisíc lidí... Jako to už je po několikátý.. Minulý měsíc se im to stalo svakrát během jednoho týdne...
No nic..
Poďte číííst = Snad se vm tenhle díl bude líbit.. Zítra se pokusim něco napsat, aby jste měli o týdnu co číst, ale dneska už končim..
Hezký čtení a kdo ještě nespí(jako já) přeju dooobroooou noc =)

××× ××× ××× ××× ××× ××× ×××

Štěstí nebo jen náhoda! - 15. Díl

9. října 2009 v 19:00 | MííŠa <3 |  Štěstí nebo jen náhoda?!
15. díl
"To jako ke mně??" ptal se pořád. "Ano k tobě!" souhlasila jsem. "Miluju tě, Terry!" řekl a začal mě líbat. "Richie, neměli bysme už vyjet? Bůh ví, co si budou myslet!" přerušila jsem naše líbání. "A jo! Máš pravdu!" odpověděl a nastartoval. Asi za deset minut jsme byli u něj doma, tedy u nás.
"Vítej doma!" řekl a otevřel dveře. "Vůbec se to tu nezměnilo!" popichovala jsem ho. "Já vím! Ale neměl jsem na nic náladu, když jsi tu nebyla!" řekl smutně. "Ale, Richie! Já to nemyslela vážně! Pořád se mi tu líbí, a nic bych neměnila!" odpověděla jsem a začala ho líbat.

Štěstí nebo jen náhoda! - 14. Díl

9. října 2009 v 10:00 | MííŠa <3 |  Štěstí nebo jen náhoda?!
14. díl
"Lásko, vstávej! Jsi doma!" uslyšela jsem. "Co, už? Jak dlouho jsem spala?" chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala. "No… spala jsi celou cestu!" řekl. "Aha! Tak teda jdeme?!" zeptala jsem se. "No… já radši zůstanu v autě!" odpověděl. "Proč?!" nechápala jsem. Co to s ním je?!
"Já ti to pak vysvětlím, ale teď už jdi! Asi na tebe čekají!" řekl. "Jak chceš!" řekla jsem, ještě jsem ho políbila, a šla jsem dovnitř. Doma nikdo nebyl. Rodiče byli asi v práci. Prošla jsem i kuchyň, ale tam taky nikdo nebyl. Tak jsem vyšla po schodech do patra.

Štěstí nebo jen náhoda! - 12.+13. Díl

8. října 2009 v 19:05 | MííŠa <3 |  Štěstí nebo jen náhoda?!
12. díl
Otevřela jsem dveře a vešla jsem. Richie tam seděl na posteli a koukal do země. Když jsem ho viděla, neuvěřitelně to zabolelo. Vtom zvedl hlavu. Když mě uviděl, tak se jeho smutný očíčka rozzářily. Chtěl mě obejmout, ale já ho zastavila. "Jak ses dostal dovnitř?" zeptala jsem se přísně.
"No… pustili mě tvý rodiče a taky jsem s nimi mluvil!" řekl. "Jak prosím tě? Anglicky? To sotva! Oni uměj anglicky sotva "Ahoj"!" jsem zvědavá, co z něho vypadne. "Anglicky ne! Česky!" řekl a usmál se. "Co? Ty umíš česky?" divila jsem se.

Útěk za svobodou II. [ 3. Díl ]

7. října 2009 v 15:00 | MííŠa <3 |  Útěk za svobodou II.

WooooW! Na začátek vám chci moc poděkovat za všechn komentáře k předchozím dílům =)
Nebud ti nijak zdržovat..
A ještě jedna věc... Někteří z Vás jste uhodli, ko je ten záhadný bratr =)
A druhá věc =DD.. Dnešní konec, už není jako předchozí dva =)

××× ××× ××× ××× ××× ××× ×××

Trenér na nic - 1.díl

7. října 2009 v 11:48 | Alexa |  Trenér na nic
Přidávám úplně novou povídku od Týny. Moc děkuju,že nám svou ff poslala. Jen si jí přečtěte,protože jen první dílek začíná velmi pěkně.Určitě se vám bude líbit tak jako mně. A Vy kdo jste nám ještě ani jednu ff neposlali,to určitě napravte :)