Listopad 2009

Dva dny hrůzy - 14.díl

29. listopadu 2009 v 13:11 | Alexa |  Dva dny hrůzy
Nasedneme do tátova auta a jedeme směrem do centra.
,,Odkud ji znáš.´´ vybafnu na tátu. Je mu jasné o kom mluvím.
,,Co ti řekla? Co s ní máš?´´ nemíním se vzdát. Ještě aby mi tak lezl do zelí. Stačí Izzy.
,,Proboha nic!´´ málem vyskočí z kůže. To znamená že něco má. Jestli si začala něco s tátou je mi jasné proč včerča měla ode mě takovej odstup.
,,Měla být tady?´´ zeptám se a rozhlížím se.
,,Jo, vidíš ji? Tu její fotku jsem viděl jen chvíli, nepoznám ji,´´ zabručí táta. Další rána. Jak nepoznám ji. On ji nikdy před tím neviděl? Takže spolu nic nemaj! Jsem z toho jelen.

Dva dny hrůzy - 13.díl

27. listopadu 2009 v 13:16 | Alexa |  Dva dny hrůzy
V kolik, v kolik? Copak já vím? Táta nezvedá můj telefon.Možná má jednání. A Sof nezajímá nic jinýho. Všechny moje snahy jsou na nic.
,,Richie posekej zahradu! Ať je to dřív než se vrátí táta.´´ Řve na mě matka hned po ránu. Vklidu se nasnídám a pak jdu na tu odpornou práci.Proč musíme mít tak velkou zahradu a ta zdržovačka lítání s plnýmkočen před branku do kontejneru na bioodpad. Hned po práci zavolám Sofii.
,,Zastav!´´ řve na mě máma stojící za mnou.
,,Proč?´´ Jsem nerad že mě ruší. Už jsem to měl skoro hotové.

Trenér na nic - 4.díl

18. listopadu 2009 v 17:50 | Alexa |  Trenér na nic
Panebože..zůstanu stát zkoprnělá ve dveřích.Když si mě všimne cukne sebou.Ee já promiň nevěděla jsem že tu někdo je.vzpamatuju se a vykoktám ze sebe omluvu.Ne.ne.to je v pohodě.Chci odejít ale zastaví mě.Počkej nepotřebovala si tady něco?zeptá se mile.Jo no…přišla jsem si pro peněženku.usměju se a už si jí beru z mojí skříňky.Tak zatím.rozloučí se.Nechápu proč řekl "zatím" když už se nikdy neuvidíme.Nechám to plavat,taky se rozloučím a rychle odejdu.


Letní tour - 78. Díl

16. listopadu 2009 v 23:30 | MííŠa <3 |  Łetní Tour
Dobrý večer =)
KONEČNĚ jsem si našla chvilku, a sedla si k Pc a začala jsem psát.. Tolik jsem se potřebovala zasejc odeagovat.. Zase na chvilku 'vypnout' a na nic nemyslet.. Na nic jinýho, než na děj FFky.. Tyjo, kdy jsem tady naposledy dala nějakou FFku? To bude sakra měsíc zpátky =(.. Fakt, třeba LT jsem tu naposledy dala v říjnu..=( To je hrozný.. To to ještě ve škole nebylo takový jako teď.. Teď přijdu ze školy a učíme se.. Hlavně minulý týden.. To bylo před rodičákem, a my jsme psali každý den nějaký test.. A Teď ve středu to nebude jiný... Už tolikrát jse chtěla zavřít sešit a jít něco napsat, ale nešlo to..
Dneska už asi nic nenapíšu, ale pokusím se o něco ještě zítra.. Ale já vm nechci nic slibovat, ptž bych to potom nedokázala dodržet..
No nic, končim s mýma řečma... A dejte se do čtení =) Tedy pokud je tu ještě někdo, kdo tuhle FFku bude číst =)

×××

Dva dny hrůzy - 12.díl

12. listopadu 2009 v 19:22 | Alexa |  Dva dny hrůzy
Dobře vím co jsem. Dozvěděla jsem se to od Vincenta ještě týž den. Přišel ke mně asi hodinu na to co jsem se vrátila domů.Byla jsem tím zážitkem mírně řečeno rozhozená. Představovala jsem si že když to zkusím s jiným mužem. Bude to něco jinýho, bude to takové nahlednutí do třinácté komnaty, něco co je zakázeného. Ne jako stereotyp už pl ruku. Jo jiné to bylo. A to totálně! Najednou jsem se nusila sama sobě. Do zrdcadla jsem se podívat nemohla. Najednou jsme si vyčítala jak jsem to mohla udělat. Ještě tak s nechutným chlapem, kterej chtěl potešit jen sám sebe.

Bůh mě asi miluje - 43.díl

10. listopadu 2009 v 20:55 | Alexa |  Bůh mě asi miluje
Ráno vstávám naprosto s úžasnou náladou,vedle mě leží Richie a ještě sladce oddechuje. Jdu v županu do kuchyně a tam mi nálada okamžite klesne na nulu. Izzy stál u rychlovarné konvice a dělal si čaj. Jen jsem rychle pozdravila a ještě rychleji vyfičela z kuchyně. Nemám náladu se sním vybavovat. Vběhla jsem do obýváku,kde mě čekal další šok. Všichni se vrátili.Tak rychle jsem to tedy nečekala. Všichni sedí poskládani na sedačkách a snídají. V rychlosti je pozdravim a zapluju na jedno křeslo. Do místnosti potom vejde Izzy a nese hrnky s čajem. Jeden postaví i přede mě se slovy:
,,Kde máš Richieho?´´

Trenér na nic - 3.díl

1. listopadu 2009 v 19:40 | Alexa |  Trenér na nic
Když jsem vyšla ze šatny,tak se zrovna rozcvičovali.Já jsem se hned přidala.Ovšem Richie si neodpustil poznámku:No konečně co si tam dělala?Oblíkala se!odsekla jsem.R:Takhle se mnou mluvit nebudeš!!Já:Si budu mluvit jak chci!R:Okamžitě si dej 20 sedů lehů.Já jen zakroutila očima a dala se do toho.
R:Udělejte si skupinky po šesti a zkuste vymyslet nějakou sestavu.Já sem už měla jednu sestavu vymyšlenou takže to byla hračka.První vystoupila Nikola a spol.Hrůza vůbec to neměli sladěný to musel vidět každý.Richie se jí pořád koukal na zadek a na prsa.Když svou "sestavu" skončili,tleskal jak pominutej.Hned běžel za Nikolou a začal ji tam obdivovat.Pak jsme byli na řadě my.Na konci sestavy nám jen řekl:Nic moc!Mohlo to být lepší!Tak to mě dostalo tamtý krávě tleská jak divej a mě řekne:Nic moc.To je takovej…Vrrr..

Proč je to tak těžké? 1 díl

1. listopadu 2009 v 13:56 | Nikol |  Proč je to tak těžké?
Proč je to tak těžké? 1 díl
Jmenuji se Nikola.Už 4 roky poslouchám tu nejlepší skupinu co muže být.Jmenuje se US5 a nejoblíbenější člen je Chris ale od té doby co přišel do skupiny Vince mám jeho a Chris je na 2 místě.Dozvěděla jsem se že muj otec je už 4 roky manažer skupiny US5.Myslela jsem že sebou seknu.celé 4 roky jsem ho vídala jen tak večer jinak celé dny jen když jsme jeli na dovolénou.Po 4 rokách se mi to rozhodl teprve ŘÍCT.