Květen 2010

Letní tour - 82. Díl

21. května 2010 v 23:44 | MííŠa <3 |  Łetní Tour


Dobrý večer!! =)
Hlásím, že jsem stále tady.. Noo, stále...
Páni, jak je to vlastně dlouho, co jsem tu byla naposledy?... Skoro dva měsíce..=( OMLOUVÁM SE..

"Není to fér", ale musím tu svojí nepřítomnost tady svést na školu.. Blížící se konec šk. roku.. Zkoušení.. Písemky.. Učení... Učení.. Učení a Učení...!! Děěs!
Když si vzpomenu, že loni.. Na konci devítky, jsem tohle všechno skoro neřešila.. Neučila jsem se, písemky byly jenou za 14 dní.. Téměř volno jsme měli.. A teď na střední, v prváku.. Učim se každý den, ísemky máme taky pořád.. NESTÍHÁM SE TO UČIT, ale to naše učitele nezajímá..

Trenér na nic - 15 díl

9. května 2010 v 19:20 | Nikol |  Trenér na nic
Cítím jak mi někdo,povoluje šátek a ten padá k zemi.Zůstanu na dotyčného zírat s otevřenou pusou."C..co."začnu koktat."Týno."vykřikne překvapeně Izzy.Je to tak jsou to Us5.O můj bože,ten šátek mi rozvázal sám Richie."Co tady děláte?"zeptám se přihlouple."No ta skupina jsme my,páni nevěděli jsme,že si odletěla pryč."promluví za všechny Jay."Hmm."pokývám nepřítomně hlavou.
Od té doby co jsme tu,mě Richie hypnotizuje pohledem,je to hodně nepříjemný.Už tu jsme tak hodinu.Normálně se s klukama bavím,tedy kromě Richieho,ten za celou tu dobu co tu sedí prohodil nanejvýš dvě slova,dokonce i z Lusy se stal takový "beránek",před klukama si hraje na hodnou.pomyslím si.