Letní Tour - 84.Díl

15. srpna 2010 v 15:06 | MííŠa |  Łetní Tour

Ahoj děvčata..
Nedá mi, prostě se musím zeptat..
Minulý týden, jsem Vám tu dala další díl LT, s tím, že jste před tím všichni psali, že tu FFku čtete, a ať sem dám další díl, že se těšíte.. Tak jsem Vám ho sem tedy dala, a za těch 5 dní, nebo jak je tu dlouho, u něj není ani jeden komentář..
Je to tím, že tu povídku ještě nikdo nečetl, nebo jste tam k tomu jen nic nenapsali???
Víte, jak už jsem tu zmiňovala, píšu to pro Vás. A právě komentářema deáváte najevo, že se Vám to líbí a máte zájem o další díl..
Ta nevíím.. Dám sem ještě díl, který jsem napsala včera večer-je trošku kratší.. Ale pokud nebudou komentáře, nebo nějaká 'stopa' po tom, že to tu čtete, asi to přestanu přidávat.. :( A to by mě docela dost mrzelo..

MííŠa
× × × ×85.Díl
Richie zaparkoval za halou a zadním vchodem jsme vešli dovnitř, odkud byla slyšet hlasitá hudba. Věci jsme si dali do šatny a už jsme šli za ostatníma, kteří byli u podia a nastavovali repro bedny. Jako první si nás všiml, kdo jiný než Jay. Rychle se zvedl a podíval se na nás, a bylo vidět, že by po nás nejradši skočil. ,,Vy nemáte hodiny?!!" začal hned. Míša se hned zvedla a šla k němu. ,,Co kdybys je nejdřív vyslechl, proč přijeli pozdě?" plácla ho po rameni a Jay se na nás znovu podíval. ,,Díky Míšo, jinak vás všechny zdravíme.." začal Richie zcela v klidu. ,,Musel jsem si vyřídit jeden důležitý telefonát.. Jak znáš rodiče, v tu nejnevhodnější chvíli si potřebujou nejvíc povídat.."začal. ,,Tradičně se vyptávali jak se máme, taky se ptali jestli už nám dorazily posily.." podíval se na mě a na Míšu.. ,,Taky se potom máme někdy všichni společně ozvat… A všechny vás tady mam pozdravovat a všichni doma nám přejou hodně štěstí, drží palce, a máme na sebe dávat maximální pozor." Dokončil Richie a čekal na reakci ostatních. "Vážně? Tak vašim co nejdřív zavoláme. Už dlouho jsem si s tvojí mamkou dlouho nepopovídal. A tvého taťku bych taky rád slyšel.." usmál se Jay. Tak to vypadá, že jeho vztek, který vyvolalo naše zpoždění, je pryč. ,,Všechno v pořádku" usmál se Richie a dal mi pusu. ,,Nelíbí se mi, že jsi musel lhát, ještě takhle.. Ale jsem ráda, že to vzal takhle" usmála jsem se taky a šli jsme s ostatníma dolaďovat poslední věci na podiu.
Kolem páté hodiny jsme měli hotovo, a bouchači(ochranka) pomalu začali pouštět do haly první nedočkavé fanynky. K tomu jsme jim ještě pustili písničky ze starých CD a na náš už čekalo oblečení, kadeřnice a maskérky :) ,,Vypadá to, že máte vyprodáno.. Opět" zasmál se jeden z bouchačů, který procházel kolem nás na chodbě, když už jsme čekali na hlasité odpočítávání posledních deseti vteřin do začátku koncertu. ,,Na vašich koncertech se snad taky stane, že byste neměli vyprodáno?" podívala jsem se na kluky. ,,Myslím, že jednou se nám to stalo.." usmál se Jay.
4……..3……….2…………1….."Around the world…." Odpočítali jsme společně a pak kluci vběhli na podium.. Odzpívali písničku a pak se řádně jak se patří přivítali s nadupanou halou fanynek. ,,A tady dnešní slibované překvapení… Po dlouhé době, téměř roce tu s námi máme naše spolupracovnice, úžasné tanečnice a ještě úžasnější kamarádky…." Mluvil do mikrofonu Caycee.. ,,No táááák.." povzbudil holky Izzy.. ,,Přivítejte tady Míšu a Mikyyy!!!!" zakřičeli kluci do mikrofonu a s prvníma tónama písničky Burning up the dancefloor jsme přiběhli mezi kluky a začaly jsme tančit. Holky začaly doslova šílet. Pokřikovaly naše jména, a některé měly dokonce i naše jména na transparentech společně s klukama. Bylo to úžasný! Nečekala jsem takhle bombastický uvítání. Jsou to úžasný holky. Úžasný fanynky, který si kluci opravdu zaslouží. Nakonec jsme s Míšou odtancovaly místo 7 písniček 9 písniček. I když jsme to párkrát popletli, buď se toho moc nevšimlo, nebo to byla taková chyba, že si jí všimli všichni, ale nakonec to dopadlo tak, že jsme se začali všichni smát. Stalo se taky, že jsme s Míšou vymyslely úplně nový kroky, a kluky to tak rozhodilo, že zapomněli i jejich kroky :) No ale koncert to byl vydařený. Naprosto skvělý dvě a půl hodiny plný tancování a zpívání.
Všechno jsme zakončovali Richovo písničkou Best Friend, kterou si vyžádaly fanynky. Nakonec jsme jí zpívali všichni, a na dohodě, kdo bude mít jakou sloku se rozhodovalo vždycky až po tom, co jsme každý dozpívali tu svojí.. Takže to bylo taky zajímavý :) Hlavní ale bylo, že jsme se tam všichni bavili, a maximálně jsme si to užili. A to jak my, tak i všechny fanynky.
,,Ještě než se s vámi rozloučíme úplně.. Máme tu ještě jedno veliké překvapení. O kterém nevěděl nikdo jiný, kromě nás." Začal mluvit Izzy. A je to tady. Je tu ten jeho úžasnej nápad, jak mu pochválil Jay. To jsem zvědavá s čím přijde. Je pravda, že když jde o kapelu, Izzy má někdy opravdu úžasný nápady, ale někdy sou taky to takový blbosti.. ,,Míšo, Miky.." otočil se na nás Jay. ,,Pojďte sem doprostřed mezi nás.." kluci udělali místo a my jsme tam pomalu přišly. ,,Richie, co máte za lubem?" šeptla jsem, když jsem stála vedl Richieho. Ten se jenom usmál. ,,Můžeme poprosit o světla?" řekl do mikrofonu Jay. ,,A vy holky se dívejte tam naproti na tu velkou zeď.." ukázal Izzy na druhý konec haly. Tak jsem se dívala tam, kam ukázal Izzy. Světla se trochu ztlumila, a my s Míšou jsme pořád zíraly na zeď. Připadala jsem si jako blázen. My se dívaly na zeď, holky dole se dívaly na nás pak na zeď, na nás a zase na zeď..
Po několika minutách se tam začalo rozsvěcet malý kulatý světlo, a pomalu se zvětšovalo. Pořád jsem dumala nad tím, co znamená malá červeno-modrá kulatá skvrna.. Až po tom mi to docvaklo! Na veliký zdi se 'rozsvěcela' naše česká vlajka ve tvaru ČR, a ve který byl napsán dnešní datum.. Ale moment, vždyť tam je loňský rok! Bliklo mi v hlavě. Datum loňského koncertu u nás v ČR v Praze. A pak tam začaly promítat fotky z koncertů od nás z Prahy, a potom naše společný fotky z výhry, co jsme vyhrály díky našim vstupenkám.. Na každé fotce byl jeden a ten samý loňský datum.. Až po několika fotkách mi to došlo! "Můj Bože" řekla jsem z části i do mikrofonu. Dneska je to přesně rok, co jsme se s klukama potkali. Rok od toho, kdy to všechno začalo! Přesně před rokem, mi táta dal vstupenky na koncert Us5 v Praze, kdy mi dala ta nesmírně hodná paní její vstupenku a já díky ní mohla na podium za klukama, rok od toho, kdy jsem si v šatně Us5 rozbalovala velikou krabici s dárkama, které mi vybíral Richie osobně.. Rok od našeho prvního soukromého rozhovoru s Richiem, setkání s klukama. ROK od našeho společného života, koncertování, výletů, focení… Do háje! Jak jsem na tohle mohla zapomenout?? Nadávala jsem si v duchu pro sebe a dál jsem sledovala fotky promítající na zdi. Zrovna tam byla fotka, jak sedím v šatně a rozbaluju krabici a přichází tam Richie-ani nevím že se tam pohyboval někdo s foťákem.. Takových fotek ze šatny tam bylo několik. Do očí se mi draly slzy. Slzy štěstí a krásných vzpomínek..
,,1 ROK! Všechno nejlepší! Jeden nejlepší rok co jsme kdy zažili, jeden společný rok tady s holkama!!!" zakřičeli kluci do mikrofonu, se stropu začali padat třpytivý papírky a kluci k nám přišli s velikýma kyticemi. Richie nesl nádherné lilie, Jay rudé růže, Izzy s Caycee nesli veliké plyšové medvídky, co medvídky-medvědy! :) Richie přišel ke mně a předal mi tu krásnou kytici lilíí a Izzy mi dal medvěda.. ,,Pane Bože, Richie…" začaly mi téct slzy, když mi dával kytku. ,,Taková maličkost od nás všech, za krásný rok s vámi." Usmál se a dal mi pusu na tvář. Stejně tak i Izzy, když mi předával medvěda. ,,Díky. Děkuju moc.." řekla jsem a se všema jsem se jak já tak i Míša objala. Ještě chvíli jsme si tam povídali, kluci vyprávěli některé zážitky. A asi po půl hodince jsme se všichni společně rozloučili a tím definitivně ukončili dnešní koncert. ,,Já jsem na to výročí úplně zapomněla.." sklopila jsem v šatně hlavu, když jsme byli na odchodu. ,,Ale vždyť to nevadí" usmál se Izzy a ostatní přikývli. ,,Vadí. Já pro vás nic nemám.. A to jste toho pro nás udělali tolik.." řekla jsem. ,,Co takhle zajít někam na jídlo? Platíme my?" nabídla Míša a já jsem okamžitě souhlasila. ,,Pokud chcete..?" podíval se na nás Jay. ,,Jasně že jo, jinak bych to neříkala" mrkla na něj Míša. ,,V tom případě, jedem!" zavelil Izzy a už jsme šli k autům. Domluvili jsme se na restauraci, rozdělili jsme se do našich aut a jeli jsme. ,,Mišičko, nelam si s tím hlavu.." usmál se Richie, když jsem pořád koukala z okna. Nadávala jsem si za to, že jsem na to vůbec zapomněla.. Jak sem mohla na něco takovýho zapomenout?? Měla bych se stydět.. ,,Mě jenom mrzí, že jsem na to úplně zapomněla.. A nic pro vás nemám.." řekla jsem smutně. ,,Miško.." chytil mě Richie za ruku a krátce se na mě podíval. ,,Ty mi dáváš ten nejlepší dárek tím, že seš tady se mnou.." usmál se na mě a pohladil mě. ,,A navíc.. Ty už si mi dneska jeden takový dáreček dala.." usmál se a pozvedl jedno obočí. ,,A to bylo mnohem lepší, a krásnější dárek, než jakýkoliv jiný.." usmál se znovu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ♥Haník tvé SbénQo ♪♫♥ ♥Haník tvé SbénQo ♪♫♥ | E-mail | Web | 15. srpna 2010 v 16:20 | Reagovat

děkuju za přání je to od tebe fakt moc milý :-) :-)

2 kamilQa kamilQa | 15. srpna 2010 v 19:59 | Reagovat

pokračuj a nepřestávej :D

3 Iva Iva | 15. srpna 2010 v 20:06 | Reagovat

Ahoj, pokračuj dál, já čtu tvoje povídky a jsou super :-)

4 kiki kiki | 16. srpna 2010 v 9:13 | Reagovat

jasně pokračuj, jsou super.

5 Nikol Nikol | 16. srpna 2010 v 10:11 | Reagovat

nádherná povídka super pokračování

6 Lucy Lucy | Web | 16. srpna 2010 v 16:11 | Reagovat

Samozrejme pokračuj.=) super časť.=)

7 ♥Haník tvé SbénQo ♪♫♥ ♥Haník tvé SbénQo ♪♫♥ | E-mail | Web | 16. srpna 2010 v 19:45 | Reagovat

super dílek

8 TerryChris TerryChris | Web | 17. srpna 2010 v 2:02 | Reagovat

To překvápko od kluků bylo dokonalý... Věřím že byly holky neschopny slova... ja bych byla taky... jinak pokracko... ;)

9 Marta a Nikol sbénéčko=affs =) Marta a Nikol sbénéčko=affs =) | E-mail | Web | 17. srpna 2010 v 9:26 | Reagovat

Krásný díleček.hodnem pokračování.Je to čím dál tím víc napínavější :).Snad bude už brzy.Těšíme se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama