Prosinec 2012

Happy New Year all :-)

31. prosince 2012 v 15:12 | LexiChris |  LexiChris - diary
Hi all,
jak se máte? doufám, že jen báječně :-)
Jelikož je ten Nový rok, s velkou láskou a radostí bych vám chtěla popřát všechno nejlepší do Nového roku, štěstí, zdraví, lásku, ať se vám splní vše co si přejete, hodně úspěchu do Nového roku, dobré známky ve škole :-), a ten kdo dělá letos maturitu tak hlavně ať jí úspěšně splní a může jít dál si plnit své sny. Doufám, že ten dnešní slavný Nový rok pořádně oslavíte jak se sluší a patří, ale zase to moc nepřehánějte s alkoholem, ať pak nemáte kocovinu:-). Takže ještě jednou Happy New Year 2013 :-)


PS: Za koláž moc děkuji Barushce


Výměnný pobyt - Úvod + 1. Díl. Dopis

31. prosince 2012 v 14:47 | LexiChris |  Výměnný pobyt
Hi all,
jak již víte nedávno nám zkončila jedna z další povídek s názvem Poslouchej, co ti říká srdce. A to bych nebyla já, abych vám se nepřihodila hnedka další. Našla jsem pro vás zbrusu novou povídku nazývanou Výměnný pobyt. Tuto povídku napsala autorka Lara. Abych pravdu řekla povídku jsem četla a líbila se mi, proto vám jí sem dávám, protože doufám, že se vám snad bude líbit taktéž. Povídka má 49. dílů a je dokončená, takže věřte či ne budete mít na dlouhou dobu zase co číst:-). Přeji vám příjemné čtení úvodu + první kapitoly:-)

Kapitola 23. - Rtěnka

31. prosince 2012 v 14:46 | LexiChris
Myslíte si, že je to divný název? Ale nebojte, dozvíte se proč se to tak jmenuje. Tak schválně. Odolaly byste nedát vašemu největšímu idolovi pusu na tvář, nebo na pusu, kdyby seděl přímo naproti vám na autogramiádě? Některé by se ovládly, ale jedna to neudělala a pak to začaly dělat i ostatní a kluci za to byli rádi =D Ostatně proč ne že? Tato kapitola je vyprávěna z pohledu Richieho. Takže snad si pěkně počtete a budete z kapitoly nadšení.Dočasný nový lay

30. prosince 2012 v 22:19 | LexiChris |  LexiChris - diary
Hi all,
jak se všichni máte? doufám, že jen dobře.
Proč vám sem vůbec píšu? Ano jak jste si již mohli všimnout nastavil se zde lay, na kterém je napsáno něco jiného než by mělo být. A to odkaz na blog anna5. Proč to tak je? Bohužel jak jsem již psala a nedávno zdělovala, že tady budu muset dát náhradní lay z jiného blogu, z důvodů nestihnutí zařízení nového. Proto tu je zde tenhle náhradní, který kdysi patřil na blog od Christen a který je teď už zrušený. Moc se omlouvám, doufám, že vám to nebude vadit a že s ním dočastně budete spokojeni do té doby, než se zařídí nový. Ale nebojte se v lednu 100% bude už to mám zařízené, takže se určitě dočkáte zcela nového laylu. Tak to je odemně všechno a zítra se vám ještě ozvu s láskou vaše

LexiChris

Endless Feeling II. - 3. kapitola

30. prosince 2012 v 22:11 | LexiChris |  Endless Feeling II.

Soundtrack: Dance Like This, Dirty Dancing II
"Byla jsi… TAM… že ano??" uvítal mě hlas toho mýho, hned jak jsem za sebou jen zavřela doma dveře.
Neodpověděla jsem a šla si mlčky umýt ruce.
"A?" ptal se dál. "Poznal tě?"
Otočila jsem se na něj. "Ty se nezlobíš?"

Chris nebo Richie? - 8. Díl

30. prosince 2012 v 22:07 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Hi all,
je tu další den a s ním i další díl povídky Chris nebo Richie?. Doufám, že se vám předešlý díl líbil a jste napjatí jak bude pokračovat dále. Tak dovolte abych vám něco malého řekla i o této kapitole. V tomto dile se Nikol vypraví za Richiem tak jak se domluvili, až na to, že Richie trošku pozmění plány a pozve kluky k sobě kde společně s Nikol klukům vysvětlí co Richiemu vlastně je. Kluci budou zmatení a nebudou vědět co dělat, ale především budou potřebovat širší vysvětlení. Po té co jim Nikol vše vysvětlí začnou uvažovat nad plány do budoucna. Však se vše dozvíte v díle. Přeji vám příjemné čtení:-)

Kapitola 22. - Proud

29. prosince 2012 v 20:58 | LexiChris
Opět se dostáváme do světa šoubyznysu.
Realita, kde se musí tvrdě pracovat a kde není skoro žádná zábava. Jenže... Co když takhle na zvukové zkoušce vypadne proud a vy u sebe nemáte mobily a nikdo nemá ani baterku? =D Tak si myslím, že to bude aspoň trošku zábava ne? Takže si příjemně počtěte ;)

Endless Feeling II. - 2. kapitola

28. prosince 2012 v 22:09 | LexiChris |  Endless Feeling II.

Soundtrack: Make It Last For Life, Us5
"No to snad není možný!" usykla jsem a málem kopla do auta ve vedlejším pruhu. Pak jsem začala limuzínu propalovat vražedným pohledem. A najednou mě něco napadlo.
Hele já nevím proč. Proč jsem najednou byla tak hnusná… asi tím, že mě Richie nepoznal a měl mě jen za fanynku, tím jsem získala názor, že Us5 jsou namyšlení frajírci.

Chris nebo Richie? - 7. Díl

28. prosince 2012 v 21:59 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Hi all,
opět vám tu zveřejňuji další dílek povídky Chris nebo Richie?. V tomto díle se dozvíte taky plno věcí. Nikol se odhodlá a zajde k Richiemu domů a probere své otázky s Richiem. Richie jí nakonec všechno přizná a Nikol začne konat, tak jak by to udělal asi každý. No každopádně vše se dozvíte v tomto díle:-). Přeji příjemné čtení :-)


US5 M&G Berlin 26.7.09

27. prosince 2012 v 23:02 | LexiChris |  Live videos