Leden 2013

Výměnný pobyt - 18. Díl

31. ledna 2013 v 17:37 | LexiChris |  Výměnný pobyt
No a je to další dílek:-). Abych pravdu řekla, tento díl je o něco kratší, ale věřím, že se vám bude líbit. Když jsem jí četla já pro zopakování musela jsem se u něčeho pousmát a já věřím, že u toho stejného se pousmějete i vy. Co se bude dít? Jak jistě víte Vinní v minulém díle přiznal, že se zamiloval do koho určitě více. A tento díl bude hlavně o nich kluci se mu bouhužel budou smát, ale vše se vyřeší až se sami budete divit. Jak? to se dočtete pouze zde. Přeji příjemné čtení.Kapitola 7. - Odezva

31. ledna 2013 v 17:33 | LexiChris
Ták, opět po delší době :) Ale to je jedno, hlavně že tu je =D
Lucy s ostatními už odjeli zpátky domů do LA. Starý dobrý domov. Ovšem Lucy stále mrzí, že se ani nestihla s Richiem pořádně rozloučit a také jí mrzí to, že Cameron naslibuje vše možný, ale nic z toho nedodrží. Co dodat? Snad jen to, že vám přeji hezké čtení.

Endless Feeling II. - 16. kapitola

30. ledna 2013 v 20:11 | LexiChris |  Endless Feeling II.

Soundtrack: Captain Jack, Captain Jack
Druhý den, těsně než jsme měli vyjet do ZOO jak Jay plánoval, přijeli ti kameramani. Teda musím říct, dva z nich byli větší než bodyguardi a vypadali spíš jako motorkáři než kameramani… šel z nich strach. Ještě když jsi bylo asi šest. Nás pět koukalo, jak Jay s nima asi všechno řeší a domlouvá.
"Tohle… mít furt za zády?" řekl Richo trochu vyděšeně.

Chris nebo Richie? - 22. Díl

30. ledna 2013 v 20:07 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Hi all,
tak už je to zase tady:-). Po dvou dnech vám tu přináším další díl povídky ChnR. Doufám, že se vám bude líbit. A co se dozvíte v tomto díle? jak jistě víte předešlý díl končil tím, že Nikol měla zapojit Richiemu kapačku. A podaří se jí to? Jak se to bude mezi ní a Richiem dále vyvíjet? Určitě vám doporučuji si tento díl přečíst, dozvíte se tam jednu zásadní věc:-). Přeji vám příjemné čtení:-)

Kapitola 6. - Hádka

29. ledna 2013 v 19:39 | LexiChris
Jo jo, tak jsem se dala do psaní další kapitoly.
Doufám, že se vám tahle kapitola bude líbit. Dala jsem si docela záležet. Což já obyčejně moc nedělám :D
Jaká bude reakce Camerona, až se dozví, že Lucy s Richiem tancovala ploužák? A jak bude na Camovu reakci reagovat Lucy? :D To se dozvíte jen tady. A co Jared a En? Budou jen tak nečinně přihlížet, nebo pomůžou kamarádce v nouzi? Hádejte sami, nebo si přečtěte tento díl ;)

Výměnný pobyt - 17. Díl

29. ledna 2013 v 19:37 | LexiChris |  Výměnný pobyt
Tak a máme tu další dílek... Tenhle bude fakt zajímavej :D
Tento díl se jmenuje Pokoj. Určitě si ho přečtěte je hodně zajímavý. Konečně se vyřeší všechny problémy, které tam za tu dobu vznikly. Tak konec mých přenášek a já vám přeji příjemné čtení:-)

Endless Feeling II. - 15. kapitola

28. ledna 2013 v 19:47 | LexiChris |  Endless Feeling II.

Soundtrack: Panic, Backstreet Boys
"Ambeeer," tiskl mi někdo rameno.
"Hmm?"
"Musíme jít,"
"Tak běž," zamumlala jsem a spala dál.
"Já klidně půjdu sám, jestli nechceš,"
"Ahoj," otočila jsem se na druhý bok.

Chris nebo Richie? - 21. Díl

28. ledna 2013 v 19:45 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Hi all,
jak se všichni máte? doufám, že jen dobře:-). Přináším vám zde další díl povídky Chris nebo Richie? Co se dozvíte v tomto díle?.Nikol půjde se svým bratrem domů, který je tak zvědavý, že nedá Nikol pokoj a chce vědět co je Richiemu.Nikol se však jen tak nedá, ale nakonec mu to řekne. Před tím než půjde spát se přihlásí na počitač, kde si chvíli píše s Richiem a na durhý den půjde do práce . Zbytek se dozvíte v totmo díle. Příjemné čtení:-)

Výměnný pobyt - 16. Díl

27. ledna 2013 v 20:36 | LexiChris |  Výměnný pobyt
Ahojky všem,
tak a je to tu zase. Další dílek:-). Tentokrát už 16. Doufám, že se vám bude líbit a pěkně si počtete. Je to celkem dlouhý díl a já věřím, že vás ot bude bavit.Tento dílek se nazývá omluva. Věřím, že budete vědět o jakou omluvu se jedná:-). Takže mi nic jiného nezbývá než vás nenapínat a popřát krásné počteníčko:-)Kapitola 5. - Mejdan

27. ledna 2013 v 20:27 | LexiChris
Šerif se zase hlásí do služby *salutuje* :D
No to by stačilo =D Podle avataru jste asi uhodli správně, že se tu jedná o další nový díl Choreography of life. Doufám že jste za to aspoň trošičku rádi . Doufám, že si to přečtete . Krásné čtení ♥