Únor 2013

Výměnný pobyt - 33. Díl

28. února 2013 v 18:31 | LexiChris |  Výměnný pobyt
Ahojky všem,
tak vám zde přidávám další dílek:-). Doufám, že se vám bude líbit. A co se zde dozvíte? Richie a Barča budou přemlouvat Izzyho, ať jim dá kliče od pout. Budou úspěšní? To se dozvíte zde. Také u tady toho dílu se dosti pobavíte. Barča a Richie budou dělat klukům zajímavý budíček a aby toho nebylo málo, opět budou chystat Vincenta na rande. Takže vás zvu k dalšímu dílečku. Přeji vám příjemné čtení:-).


Chris nebo Richie? - 37. Díl

28. února 2013 v 18:30 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Hi all,
další dílek jen pro vás je tu. Doufám, že se vám povídka zatím líbí a jste s ní spokojeni. Co se dozvíte zde? V minulém díle jak jistě víte vznikla hádka mezi Nikol a Chrisem, kvůli Richieho konání. V tomto díle po tom co se Nikol vrátí na pokoj vše vyčte Richiemu, který si uvědomí co vlastně udělal. Aby toho nebylo málo Richie uzná, že je načase vyjádřit své city a to taky udělá. A aby toho nebylo ještě málo, k Richiemu a Nikol příjde o půlnoci nečekaná návštěva, která se vyvine úrazem. Kdo tam příjde? a o jaký úraz půjde? To se dozvíte pouze tady. Přeji příjemné čtení.

Až za hrob - 1. kapitola

27. února 2013 v 20:40 | LexiChris |  Až za hrob
Hi all,
tak mám tady pro vás překvapení. Jelikož nám skončila povídka Endless Feeling II. (bohužel není dopsaná) tak vám tu za to přidávám další povídku od tétež autorky. Autorka se jmenuje Abigail BcColliens. Doufám, že se vám tato povídka bude líbit stejně jako Endless Feeling. Tato povídka má název Až za hrob. Hlavní postavou je zde Richie a jeho kamarádka Audrey. Tak vám zde dávám první díl, snad se vám bude líbit:-). Přeji příjemné čtení :-).

Kapitola 20. - Uvědomování

27. února 2013 v 20:30 | LexiChris
No, takže v minulém díle se Rich přiznal, že je zamilovanej :) Konečně se to tam začíná trochu hýbat, že? Doufám, že jste to ocenili =DDD Protože mně to připadalo ze začátku tak rychlý změny moc hrrr :) Ale posuďte sami :) V této kapitole nebude nic moc zajímavého. Bude to z pohledu Luce, konečně se dostaneme i do její hlavy a uvidíme, co si myslí o Richiem. Jak se bude jejich vztah dále vyvíjet? To se dozvíte tady :)

Výměnný pobyt - 32. Díl

26. února 2013 v 20:38 | LexiChris |  Výměnný pobyt
Hi all,
tak vám tu přináším jako vždy další dílek:-). Co se zde dozvíte? Po tom co Vincent příjde domů z rande, tak samo se všichni sejdou i s Jayem a Izzym. Jay a Izzy, se budou vyptávat na Vincentovo rande, jak to všechno dopadne? Vincent bude muset s pravdou ven a samozřejmně se bude konat malá zpověď. Jak na to všechno bude Izzy a jay reagovat? Odsoudí Vincenta? Či to budou brát jako vždy? To se dočtete pouze tady. Přeji příjemné čtení:-)


Kapitola 19. - Chlácholení

26. února 2013 v 20:00 | LexiChris
No takže jsem se rozhodla, že sem přidám další díl =D No nic, přesto doufám, že se vám bude díl líbit.
Tento díl je z pohledu Richieho. Přeji příjemné čtení

Endless Feeling II. - 29. Kapitola

25. února 2013 v 20:24 | LexiChris |  Endless Feeling II.

Kapitola je z pohledu Richieho.
-Richie
Naštvaně jsem vyskočil z pohovky a chtěl vyrazit za stále se vzdalujícími kroky, jak Amberleen spěchala po schodech pryč. Chtěl jsem jí ještě něco říct, připomenout, chtěl jsem jí objasnit, jak mi zrovna bylo. Chtěl jsem, aby to věděla a příště, až by se podívala na Chrise, vzpomněla si na to a uvedlo ji to alespoň trochu do rozpaků. Když skoro běžela z mého bytu, málem jsem utíkal za ní. Málem. Místo toho jsem se zastavil na vrcholku schodiště a sledoval její zmenšující se siluetu.

Chris nebo Richie? - 36. Díl

25. února 2013 v 20:21 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Ano je to tu opět, přiedávám vám další díl oblíbené povídky Chris nebo Richie? A co se bude dít zde? Jak jistě víte v minulém díle Nikol se ocitla na pokoji s Richiem se kterým společně fandili fotbalu když se dívali na TV. V tomto díle budou pokračovat nadále, ale jen co to zkončí zabaví se něčím jiným. Budou hrát hru, kterou všichni známe a pokud někdo prohraje bude muset udělat to co si druhý přeje.Kdo to prohraje co myslíte?. Taky za nimi příjde návštěva. Kdo to asi bude? A aby toho nebylo málo proběhne tam hádka. A mezi kým? Odpovědi na tyhle otázky se dozvíte pouze tady. Přeji příjemné čtení:-)

Výměnný pobyt - 31. Díl

24. února 2013 v 20:46 | LexiChris |  Výměnný pobyt
Hi all,
jak se všichni máte?.Doufám, že stejně dobře jako já.Tak vám tu přináším další díleček, doufám, že se vám bude líbit. Tento díl je pouze o Richiem a Barči. A co se zde bude dít? Během Richieho a Barčinného snění v domácím pohodlí, Barča vyzradí Richiemu Adinino tajemství. Jak na to bude reagovat Richie? A nebude toho Barča litovat? To se zde dozvíte. Ke konci povídky příjde Vinc domů ze svého rande a vše popíše jak Barči tak i Richiemu. Jaké budou jejich reakce? To vše jen v tomto díle. Přeji vám příjemné čtení:-)

Chris nebo Richie? - 35. Díl

24. února 2013 v 20:40 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
A mám tu pro vás další díleček.
Abych vám pravdu řekla, tento díl bude celkem i zábavný:-). Určitě si velice krásně počtete:-). Co se dozvíte v tomto díle? Jak jistě víte Nikol byla na operaci a po tom co bude spát se probudí s velkou bolestí. Po podání tabletky znova usne a když se probudí bude se divit kde to vlastně je. Co myslíte kde asi bude přemístěná? To se dočtete pouze tady. A aby toho nebylo málo bude se v totmo díle konat i rozhovor. O jaký půjde? taky se dozvíte tady. Přeji příjemné čtení:-)