Březen 2013

8. kapitola - Čez Aréna

31. března 2013 v 18:08 | LexiChris
Ach ano, další díl je zde.
Tento díl nese název "Čez Aréna". Proč zrovna tento? Protože zrovna v této budově budou mít kluci koncert. Holky, které byli pozvány prostřednictvím VIP vstupenek se začnou připravovat a budou tak nervózní, až zapomenou na to hlavní a to poobědvad. No nakonec to nějak řešit nebudou a dostaví se k budově kde už je do VIP zóny převede bodyguard a holky budou čekat na kluky až vystoupí. Tak vám přeji příjemné čtení:-).


Kapitola 4. - Popovídání

31. března 2013 v 18:03 | LexiChris
Ach ano, ještě nehodlám skončit s tím dnem, kdy se pořádá v sídle US5 menší mejdlo xD Richie je krapet připitej, Lucy úplně promočená, protože jí hodil do bazénu oblečenou, tak se dozvíte, jak se ta sešlost bude dál rozvíjet. Co Ed a En? Dají si aspoň konečně pusu? No, nebudu to radši vyzrazovat. Snad se vám díl bude líbit, protože poslední dobou mám hlavu nějak vycuclou xD Proč se kapitola jmenuje popovídání? Dozvíte se xDD

Výměnný pobyt - 48. Díl

30. března 2013 v 20:02 | LexiChris |  Výměnný pobyt
Tak...
je tu předposlední díl této povídky. Zde se stane to co už jsem prozrazovala, ano Izzy se probudí, ale zároveň bohužel ta nehoda, která se mu stala bude mít své následky, které se projeví až po jeho probuzení. Co to bude za následek a jak budou všichni reagovat? Předem vám řeknu, že to jak pro vás tak i pro holky v povídce bude velké překvapení a hlavně sklamání. No více vám nebudu prozrazovat, tak se můžete pustit do čtení :-).


Chris nebo Richie? - 52. Díl

30. března 2013 v 19:58 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Hi all,
tak vám tu zveřejnuji zase další dílek:-). Co se zde dozvíte? David, Nikol, Izzy a Richiebudou v povídání nadále pokračovat, kdežto Nikol a davidse budou navzájem poznávat a budou si říkat to co o sobě ještě neví. Dále se potom po diskotéce přesunou k Nikol domů kde budou pokračovat :-). Tak se pusťe do čtení, přeji vám příjemné čtení:-)


7. Kapitola - V.I.P. vstupenky

29. března 2013 v 19:29 | LexiChris
Hi all,
další díl je zde. Kapitola nese název "VIP vstupenky". Ano kluci budou mít ve městě koncert a jelikož se setkali s Verčou a jejmi kamarádkami a rozhodli se je poznvat na svůj koncert prostřednictvím VIP vstupenek, které Richie dá Verči do kapsy. Jak to všechno dopadne a jaké budou reakce holek? Dostaví se tam nakonec? to se dozvíte pouze zde. Přeji vám příjemné čtení :-).Kapitola 3. - Stěhování

29. března 2013 v 19:22 | LexiChris
Terry s Lucy se vydaly do Starbucks a nechaly kluky a ostatní v sídle. O čem se holky budou bavit naznačuje název kapitoly ;) Stěhování. Terry se svěří Lucy o jejím problému s Jayem a Lucy jí nabídne jednu variantu, která se bude líbit všem =D Jakou variantu, to se dozvíte, když si přečtete celý díl :) Doufám, že se mi sem podaří lépe vecpat i tu romantiku mezi Richiem a Lucy =D Tak snad se to bude líbit.
Výměnný pobyt - 47. Díl

28. března 2013 v 18:17 | LexiChris |  Výměnný pobyt
Hi all,
taaaaak po 2 dnech vám tu zde zase věnuji další díl:-). Co se zde bude rozebírat? Tento díl nese název "Rozchod" a proč to tak je? Jak jistě jste se mohli dočíst v předešlém dílu, Vinní měl nějaký problém a ten problém se zde dozvíte a bude se rozebírat. Ale nebojte i pro něho to dopadne všechno dobře, všichni ho podpoří a pomůžou:-). Také všichni budou u Izzyho v nemocnici, jelikož už nám zbývá do konce jenom 2 díly, tak se to začne všechno rozuzlovat a nakonec to dopadne, tak jak to dopadne. Doufám, že se těšíte. Tak vám přeji příjemné čtení:-)

Chris nebo Richie? - 51. Díl

28. března 2013 v 18:12 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Hi all,
tak se vám tu tasím s dalším dílkem vaší oblíbené povídky:-). Doufám ,že se vám bude líbit.Co se zde dozvíte?
Nikol po tom co dojde do tělocvičny za klukama konflikt mezi Nikol a chrisem bude poračovat i nadále. Ovšem nikdo si z toho nebude dělat těžkou hlavu a půjdou se odvázat do klubu, kde oslavování bude pokračovat. Stane se tam snad něco? A jak se bude dál povídka vyvíjet? To se dozvíte pouze zde. Přeji vám příjemné čtení:-).

6. Kapitola - Blesky z foťáků

27. března 2013 v 18:52 | LexiChris
Hi all,
další díl je na světě opět a zase:-). Co se zde dozvíte? Tento díl nese název "Blesky z foťáků", doufám, že se vám bude líbit. A oč tady půjde? Po tom co Verča se svou kamarádkou douklízí tělocvičnu se vydají směrem ven, ale přepadnou je novináři a Verču vystraší blesky z fotoaparátů až omdlí. Při tom omdlení se jí málem stane úraz, ale naštěstí jí zachrání v čas Richie. Před čím konkrétním jí zachrání? To se můžete dočíst zde :-). Přeji vám příjemné čtení..


Kapitola 2. - Přátelé

27. března 2013 v 18:42 | LexiChris
Tak tady je další díl ChOL III. řada. V tomhle díle se především chci zaměřit na vztahy mezi ostatními. Dlouho jsem nic neřekla o vzahu Jareda, En a Eda a o vztahu Kat s Chrisem a nakonec i Terry s Izzym. Tak se toho tady dozvíte víc. Nebojte, ovšem, že se tam budu snažit nějak vecpat romantický chvilky mezi Richiem a Lucy ;))) No, dost keců, tady máte kapitolu. Snad se vám díl bude líbit.