Duben 2013

23. kapitola - Sanitka

30. dubna 2013 v 20:11 | LexiChris
Taak další díl opět a zase po dvou dnech je zde:-)
Tento díl nese název "Sanitka". Ano bohužel jak jsem psala v předešlém dílu Izzymu se něco stalo. Po tom co Izzy volal Verči na mobil omdlel a proto Verča stále křičela do telefonu. Izzymu se bohužel něco stane, bude mít otravu. A co myslíte zachrání ho nebo umře? A jak budou reagovat kluci a Verča, která tam později přijede? To se dozvíte pouze zde.


Kapitola 3.-Mega šok

30. dubna 2013 v 20:07 | LexiChris
No, nudila jsem se, tak jsem se pustila do psaní dalšího dílu :) Takže, je to tady. Zatím se letí letadlem, ale jaké to bude, až letadlo přistane v Chicagu? Co se bude dít? A jak bude vypadat jejich nový dům? Lucy čeká moc velký šok. Ti co viděli trailer, co jsem dělala, tak asi možná tuší jaký. A ti kteří ne, se to dočtou tady. Doufám, že se nebude u této kapitoly nudit ;)
Chris nebo Richie? - 66. Díl

29. dubna 2013 v 19:05 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Hi all,
další díl na světě jako vždy:-). Co se zde bude odhrávat? V tomto díle Nikol bude ještě nadále popisovat co se dělo na věčírku, od částečného ukončení až po ukřičené fanynky:-). Samozřejmě Chris se bude o Nikol bát, po tom co se fanynky dostanou na akci a začnou řvát jejich jména tam nastane zmatek. Ale to není všechno. Chris Nikol nakonec odveze domů, kde bude její bratr a sestra Chrise Eva, která se s Nikol bude dohadovat o šatech. Protože Nikol je bude chtít Evě vrátit, ale Eva nebude chtít. Jak to všechno dopadne. Nechá si Nikol nakonec ty šaty? To se dozvíte pozde zde. Přeji vám příjemné čtení:-)

Štěstí nebo jen náhoda?! III. - 14. Díl

29. dubna 2013 v 18:58 | LexiChris |  Štěstí nebo jen náhoda?! III.
Terry
To, co řekl Rich bylo pravdivý. A taky jsme se toho drželi. Kimberly občas do mě rejpala, ale jakmile zjistila, že nějak neuspěje, že nás nerozhádá, tak to vzdala a dala na pár dní pokoj. Uběhlo asi čtrnáct dní a my jsme spokojeně přežívali ve společnosti Kimberly. Opravdu mi bylo líto Jaye. Když už jsme si říkali, že nechala veškerýho rejpání, tak to ona pokazila.

22. kapitola - Izzyho telefonát

28. dubna 2013 v 17:56 | LexiChris
Hi all,
další dílek je na světě?. Tento díl nese název "Izzyho telefonát". Je to hlavně proto, že po tom co kluci odvezou Izzyho do hotelu a po tom co Verča odmítla Richieho, Izzy i po tom, co bude ve svém pokoji, bude nadále s pitím pokračovat. Verča samozřejmně po tom incidentu, bude velice o tom přemýšlet, do doby než jí vyruší onen velice zajímavý telefonát od Izzyho. Bohužel Izy nebude v tak dobrém stavu jak si asi myslíte. Nedopadne to všechno moc dobře. No dál vás nebudu napínat. Příjemné čtení:-)

Kapitola 2. - Zklamání

28. dubna 2013 v 17:51 | LexiChris
No, takže je tu další díl. Takže, Lucy čeká dost velký šok, bude zklamaná. Lucy vypráví svůj druhý den ještě doma a musí říct vše svým přátelům Kubovi a Simoně. Jak budou reagovat? Tak snad si čtení užijete. :)

Chris nebo Richie - 65. Díl

27. dubna 2013 v 18:39 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Táák opět se vám tu tasím s dalším dílkem povídky:-)
V této povídce se dozvíte jak Nikol reagovala na celou charitativní akci. Dále zde jak bude probíhat rozhovor Nikol a Chrise s novinářema, na co se jich budou ptát a jejich odpovědi. A vůbec se zde dozvíte jak si celou akci Nikol užívala ne jen její osobní pocity, ale i štěstí po tom, co jí jedna malá holčička požáda o autogram. Tak konec mých řečí a já vám přeji příjemné čtení:-)

Štěstí nebo jen náhoda?! III. - 13. Díl

27. dubna 2013 v 17:48 | LexiChris |  Štěstí nebo jen náhoda?! III.
Ale i když jsme byli na posteli, nic se nestalo. Přece jen jsme dost starý na úlety. Asi po půl hodině někdo zaklepal. ,,Dále." řekl Izzy a pro jistotu si lehl vedle mě. Dveře se otevřeli a dovnitř vešel Gambit. ,,Copak?" zeptal se ho Izzy. ,,Můžu tu s tebou být, tati? Je mi smutno." odpověděl Gambit a byl jako hromádka neštěstí.

Kapitola 1. - Stěhování

26. dubna 2013 v 18:22 | LexiChris
Exkluzivně první díl!
Lucy Redwolfová vypráví to, co se dělo dva dny před stěhováním do Chicaga. Různé odpory, hádky, balení a nakonec i nadšení. Spolu s ní sdílí tyto záležitosti její rodina. A to její matka March, otec Peter a mladší bráška George. Druhý den bude v dalším díle, jelikož by to bylo už moc dlouhé :)

21. kapitola - V Porubě s Richiem

26. dubna 2013 v 18:20 | LexiChris
Hi all,
na řadě je tu další díl tentokrát už 21. Tento díl je neuvěřitelně dlouhý takže věřím, že aspoň tak na takových 15 minut jste zaneprázněni:-). No a co se zde bude odehrávat? Opravdu mnoho věcí. Verča navrhne Richiemu jednu zajímavou věc, po tom, co si Richie bude stěžovat na upištěné fanynky:-)..Dále pak Verča zavede Richieho k sobě domů, aby mu mohla vrátit jeho bundu, ale taky ukázat její byt. Proč to pochopíte během čtení:-)..Také zde se dočtete krásné a nádherné chvilky po tom co se Richie zastane Verči před jednou holkou, kterou Verča nenávidí a ona jí. Jaké budou reakce? To se dočtete jedině v povídce:-)..Dále pak Richie po tom co příjde k Verči domů bude velice vystrašený, protože nevěděl, že Verča má malého hada:-). No a nakonec krásný den bude zakončený nečekaným rozloučením , které Verču zaskočí natolik, že nebude vědět co dělat dál. No tak už konec mých řečí a já vám přeji příjemné čtení:-)