Květen 2013

1.Díl + Úvod "Koncert ve Vídni"

31. května 2013 v 21:45 | LexiChris |  Koncert ve Vídni
Hi all,
tak abych vám udělala radost, mám tu pro vás zbrusu novou povídku:-). Tato povídka je od autorky M.a.JQ.e.t. Tato autorka psala opravdu krásné povídky, jen bohužel už s tím skončila. A proto vám zde přináším apson tuhle doufám, že se vám bude líbit. Povídka má 55 dílů. Tak se můžete pustit do čtení. Přeji příjemné čtení:-)


Chris nebo Richie? - 76.Díl

31. května 2013 v 21:35 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Takže v tomto díle se dočtete.
Jak náhle Chris s Nikol zůstanou o samotě v pokoji a octnou se v posteli ve které si budou nejen vykládat, ale později taky i únavou usnou. Na druhý den ráno Nikol probudí nějaký rámus a když vstane zjistí, že to Chris přesunoval nábydek aby mohl dělat kliky. No a když zjistí kolik je hodin zarazí se, protože zjistí, že za hodinu musí být společně s Chrisem na nádraží, ale dřív si musí ještě něco vyřídit. A co to bude? Nejprve půjde za bráškou, s kterým si bude muset něco vyjasnit a pak se rozloučí s klukama. No vše si můžete přečíst tady. Přeji příjemné čtení.36. kapitola - Miluju tě

30. května 2013 v 17:31 | LexiChris
Tak jste se dočkali dalšího dílu:-)
V tomto dílu se dozvíte:-).Poté co se Verča osprchuje, ulehne do Richieho postele jen ve spodním prádle. Po chvíli příjde Richie a všimne si, že je její oblečení na židli a hodně se zarazí, ale po vysvětlení řekne, že bude na kompromis muset asi přistoupit taky:-)..Tak se také stane, poté co se Richie osprchuje ulehne k Verči taky jen ve spodním prádle:-). A tehdy už se stane, Verču už to nebude bavit a řekne Richiemu, že ho Miluje, ale Richie tak silné slovo, bohužel nebude moct říct:-). Jak to všechno dopadne? Se dozvíte zde. Tento díl je jen o Verči a Richiem. Přeji příjemné čtení:-)

Kapitola 16. - Vůně

30. května 2013 v 17:27 | LexiChris
Nějak jsem se rozepsala co? =D No, každopádně doufám, že jste za to rádi. Doufám, že vás zajímá, co v pokračování bude :)
V minulém díle se Lucy s Richiem zase setkali. A George trval na tom, že k nim Richie půjde na návštěvu. No jak mohla Lucy odmítnout, když jí mladší bráška George vyhrožoval? :D Teď uvidíte, co se během návštěvy stane :) A taky co se stane po návštěvě. Pěkné čtení přeji :)Chris nebo Richie? - 75.Díl

29. května 2013 v 21:49 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Hi all,
tak vám zde opět přidávám po delší době, další díl povídky Chris nebo Richie? A co se zde dočtete? Jak jistě víte z předešlého dílu, tak kluci společně s Nikol a jejim bratrem se vydali do Prahy. A v tomto dílu, Nikol zavolá své mamce a domluví se s ní na tom, že jí příjde navštívit. A aby toho nebylo málo, tak i Chris dostane nápad, bude chtít jet s Nikol a nejen to, požádá jí také o ruku. Jaká bude znít Nikolčina odpověď? To se dozvíte zde. Přeji vám příjemné čtení:-)

35. kapitola - Vysvobození Mikela

27. května 2013 v 19:28 | LexiChris
Hi all,
tak po delší době jsem si na vás konečně udělala čas. Omlouvám se, a snad vás potěší apson další díl povídky:-). V tomto díle Richie potvrdí svůj vstah s Verčou fanynkám, které jsou velice zaskočené. Nakonec přece jenom uraženě odejdou. A pak se konečně vrhnou na vysvobození Mikela. Richie mu sice pomůže, ale jen co se týče rad, zbytek si Mikel pomůže sám, tím, že dveře vykopne a dostane se odtamtud. Nakonec vše skončí tak, že se Verča odebere unaveně do Richieho pokoje kde se osprchuje a lehne do jeho postele, kde na něho bude čekat:-). Tak vám přeji příjemné čtení:-).

Kapitola 15. - Shledání

27. května 2013 v 19:24 | LexiChris
Takže tu máte další díl Big City Life. Těšili jste se? :D
No, je to vyprávěno znovu z pohledu Lucy =) Jak jsem v minulé kapitola říkala, přeskočila jsem delší dobu. Pár měsíců a tak je jasné, že se Richie vrací z turné a z pobytu s kluky v Berlíně. Lucy nemá moc dobrý pocit z tohoto dne a tak se bude snažit nějak zabavit, aby na to přestala myslet. No uvidíme jak se jí to bude dařit. Na škole studuje již druhý ročník a Andrew s Chloe a nyní i Danielem jsou jejími přáteli. Nejspíš i napořád.
Tak zase pěkné počteníčko

Chris nebo Richie? - 74.Díl

25. května 2013 v 22:32 | LexiChris |  Chris nebo Richie?
Hi all,
po delší době vám tu zveřejnuji další díl povídka Chris nebo Richie? Omlouvám se, za to spoždění, ale už se mi blíží ta maturita tak se věnuji více ní než nyní blogům snad to chápete. Jinak co se zde bude odehrávat? Po tom co skončí koncert kluci se vrátí do své šatny a ihned odejdou do sprch. Ještě předtím než tam půjdou nechají ohodnotit svůj koncert Nikou, která také prozradí, že jí fanynky poznali. Samozřejmě vysvětlí jak to také dopadlo. Poté co se kluci osprchují a převléknou, se vydají na hotel kde si objednají dobrou večeři až na pokoj. Ano kluci poprvé skusí knedlo vepřo zelo. A co myslíte bude jim to chutnat? To se dozvíte pouze zde. A ještě abych nezapoměla kluci se také zeptají Nikol, kdy pojede navštívit rodiče. Tak vám přeji příjemné čtení:-)