47. kapitola - Hamburgers

24. června 2013 v 17:48 | LexiChris
Další díl je na světě. Jste rádi? doufám, že ano.
Tento díl nese název Hamburgers. Je to proto, že v předešlém díle jste se mohli dočíst jak Richie a Verča zašli do čajovny na vodní dýmku, ale poté také dostali hlad. Tak si zašli koupit hamburgers, který po nějaké době jim skončí na zádech bundy a Richiemu i ze předu. Jak se to stane? To se dočtete zde. A aby toho nebylo málo Verča půjde okopírovat klíče od jejího bytu a dá to klukům. Tento díl je neuvěřitelně dlouhý, takže si myslím, že se nudit určitě nebudete. Přeji vám příjemné čtení:-)


Název kapitoly: Hamburgers
Soundtrack: 5 Days,
Patrick Nuo
Vzala jsem do ruky hadičku a potáhla. Vůbec jsem nevěděla, jak se s tím zachází, tak jsem to šlukla. Hned nato mě to v krku hrozně rozštípalo a já začala kuckat. Richie mi tu hadičku se smíchem vzal z ruky.
"To nesmíš šlukovat," poučoval mě.
Hrozně se mi točila hlava a měla jsem lehce zkouřený pocit. "To jsi mi řekl brzo,"
Richie se jen zazubil a zkusil to taky. Nezakuckal se, pouze po chvilce vyfoukl hustý bílý kouř. "Wow! Ono je to dokonce dobré!" podal mi hadičku.
To, co Richo vyfoukl, nádherně vonělo. Prostě amazing.
Zkusila jsem to tedy po příkladu Richieho; bez vdechnutí. A světe div se, ono to opravdu bylo dobré. V puse se mi rozlila chuť vanilky. Taky jsem vyfoukla velmi hustý kouř, který voněl ještě líp, než chutnal.
Takhle jsme tam strávili asi hodinu. Teda, nekouřili jsme to v jednom kuse, to bychom asi pak byli zbavení smyslů. Snažili jsme se chovat rozumně a moc se nezhulit xD. Vždycky jsem vodní dýmku chtěla zkusit a teď jsem toho nelitovala. Bylo to skvělé.
Bylo asi půl jedné. Dostali jsme s Richiem hlad, tak jsme se vydali někam pro jídlo. Koupili jsme si ale jen hamburgery u nějakého nonstop stánku. Došli jsme potom do Porubského parku, kde jsme si sedli na lavičku a jedli.
Najednou se ke mně Richie otočil a krásně se mi zahleděl do očí. Dostala jsem nezkrotnou chuť ho políbit. Na lavičce jsme se k sobě přitiskli a začali se líbat. Cítila jsem hamburger, vodní dýmku, ale především nádherný pocit, který mnou prostupoval vždy, když se můj a Richieho jazyk mezi sebou proplétaly.
Ruce jsem mu obtočila kolem krku a on mě objal kolem pasu. Pak jsem si ale něco uvědomila a prudce jsem se od Richieho odtrhla. Chudák Richienek zmateně koukal, co se stalo.
"Richie! Já jsem… ti asi na záda přitiskla hamburger," říkala jsem šokovaně.
Richo na mě překvapeně hleděl, pak mu ale pohled spadl na jeho také rozmázlý hamburger. "Já tobě taky," pronesl stejně váhavě jako já.
Oba dva jsme na sebe zaskočeně hleděli. Pak jsem si sundala bundu a koukla na její zadní část. Byl tam velký flek, vytvořený z majonézy a kečupu. Po chvilce jsem dostala hromovej výbuch smíchu. Čekala jsem, že šampónek jako Richie začne nadávat, ale on se začal smát se mnou. Miluju jeho povahu.
Potom jsme spolu zašli ještě do jednoho obchodu, kde jsem chtěla nakopírovat klíče.
"Richie, kolikrát?" zeptala jsem se.
Richo se zamračil. "Tohle bychom ti měli zaplatit my." Mumlal.
Protočila jsem panenky. "Ty jseš stejnej jako Chris. Na tohle já se tě neptala, Richo." Pak jsem se otočila k tomu prodavači. "Jestli můžu poprosit, tak čtyři kopie toho a toho klíče." Ukázala jsem mu klíč od bytu a vchodu.
Prodavač přikývl a začal vyrábět.
"Myslíš, že je rozumné, už nám dělat dokonce i klíče od vašeho bytu?" zeptal se Richie s posměšným tónem, který mi říkal, že bych byla schopná udělat kopii klíčů i chodcům co potkáme po cestě.
"Věřím vám," trhla jsem rameny.
"Jé, to je milé," řekl, zezadu mě obejmul kolem pasu a přitiskl se na mě. Já však Richieho jemně odstrčila, odstoupila jsem a prohlédla si ho.
"Richo!" dostala jsem výtlem.
Richie se dnes již po několikáté nechápavě koukal. Byl roztomilý.
Stále v záchvatu smíchu jsem mu ukázala na bundu. Koukl se tam a uviděl velký majonézový flek, který si tam obtiskl z mých zad. Richie protočil oči a začal se taky smát. Takže teď byl označkovaný zezadu i zepředu…
Zaplatila jsem a vzala si všechny dvojice kopie. Jeden pár jsem dala Richiemu, svoje jsem si schovala. Zbyly mi tři kopie. Jednu jsem chtěla dát Jayovi, další Marcovi a Louovi, asi. Mikel, Izzy, Chris a Vinnie se budou muset přizpůsobovat nám, muhehe.
Špinaví od hamburgeru jsme do půl hodiny došli domů. Richie si hned chtěl vyzkoušet nové klíče. Chvilku se dveřmi bojoval, ale nakonec se povedlo. A u bytu už mu to šlo krásně.
Vešli jsme dovnitř, ale všude bylo ticho. Rozrazila jsem dveře obýváku v očekávání, že tam bude alespoň Jay, kterému jsem chtěla dát klíče, ale Jay tam nebyl. Seděla tam Terka a cucala se s Mikelem. Rychle jsem začala koktat omluvy že jsem je vyrušila, vycouvala jsem z obýváku a zavřela dveře. Pak jsem si ale něco uvědomila.
Zase jsem vrazila do obýváku. Překvapilo mě, že ti dva se ode sebe neodtrhli ani teď.
"Ehm, ehm," významně jsem si odkašlala. "Terez, co děláš u mě doma?!"
Konečně se oddělili. "To bude moje vina," řekl Mikel.
Trochu jsem se naštvala. Doufám, že si US5 nemyslí, že si ke mně budou vodit koho chocou. Dnes je to možná jen Terka, která mi až tak nevadí, ale zítra to může být třeba kdokoli.
"Kde jsou ostatní?" zeptala jsem se Mikela.
"No, Richie byl s tebou, Lou, Izzy a Marc jsou v nemocnici, to víš. Vince chtěl celý šťastný za Luckou a Míšou a stáhl sebou i Chrise, který šel méně ochotně. A Jay…" Mikel se ušklíbl. "… Jay zkoumá tajnosti bytu."
Zarazila jsem se. "Ja-jak jako; 'zkoumá tajnosti bytu'?"
"No, právě se hrabal v šuplících tvého bratra a tak dál. A možná bych ti to neměl říkat, ale viděl jsem ho jít i do tvého pokoje."
Vyvalila jsem oči. Bože, Jayi, ty jseš ale ofrklej! Vlítla jsem k Michalovi do pokoje. Jay ale nikde. Tak jsem teda utíkala ke mně do pokoje. Jay tam stál před teráriem s Jackem a říkal něco jako 'ťuťu ňuňu'.
"Jayi?!" řekla jsem šokovaně a stále stála ve dveřích. Ovšem, začaly mi cukat koutky, když jsem viděla, že někdo jako Jay tam mumlá 'ťuťu ňuňu'.
Jay sebou vylekaně škubl. "Ach! Vy… vy už jste zpět? Já tady jen…" těkal očima mezi mnou a Jackem v teráriu a nejspíš se snažil vymyslet nějakou výmluvu.
"Ty tady jen rozmazuješ Jacka, co?" už jsem neudržela smích.
Šlo vidět, že když jsem to vzala s humorem, Jay se uvolnil. Asi čekal nadávky, že mi leze do pokoje a tak. "Had se dá rozmazlit?" divil se Jay.
"To víš, že jo." Přikývla jsem. "A víš jak? Když na něho nějakej velkej kluk, do kterého bych to neřekla, začne huhlat 'ťuťu ňuňu'" zase jsem se rozesmála.
"Tys… tys to slyšela?" šlo vidět, že Jay trochu nabíral červenou barvu. Byl zajímavý pohled na červenajícího se Jaye z US5. To mě ještě více dostalo.
"Verúúú," řval někdo a běhal po bytě. "Tady jsi," byl to Richie. "Hodíš mi tu bundu?"
Ani jsem si neuvědomila, že ji mám stále na sobě. Richie už tu svou neměl. Začala jsem si ji sundávat. "Veru?" řekla jsem s úšklebkem.
Richie s úsměvem trhl rameny. "Je to kratší a roztomileji to zní. Navíc, ty mi taky říkáš Richo." Culil se.
"No, je to kratší," zopakovala jsem jeho slova a zazubila se. Pak jsem mu podala svou bundu, tak, abych ho nezašpinila tím flekem. "Počkej, na co ji chceš?"
Richie na mě překvapeně koukl. "No, ten flek… on…"
"Aha." Došlo mi, že tu bundu chce nějak vyčistit. "No, ale proč ty?" nechápala jsem.
"Ty už jsi udělala dost," poslal mi vzdušnou pusu a někam odběhl i s mou bundou.
"Jedli jste?" zeptala jsem se Jaye. Sakra, takhle se mě vždycky ptá mamka. Doufám, že se nechovám stejně jako ona…To by mi ještě scházelo, abych začala kluky nějak buzerovat…
"Něco jo. My si vzali, co jsme chtěli a Chris s Vinniem utekli chvilku po vás, takže o nich nevím, zda jedli." Odpověděl Jay.
"Ok, já jen, ať mi tady nehladovíte. A teď… můžeš jít?" řekla jsem nevinně.
"Vyhazuješ mě?"
"Ano, jsi totiž v mém pokoji."
Jay si uraženě odfrkl, ale odešel. Já jsem se šla ještě osprchovat, abych smyla nemocniční pach, kouř z vodní dýmky a tak dále. Pak jsem se převlékla do svého dlouhého trička, ve kterém spávám a chtěla jsem si jít hodit šlofíka. Byla jsem unavená, hrozně unavená… a usnula jsem ani ne po pěti minutách poslouchání tikání hodin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama