Bůh mě asi miluje

Bůh mě asi miluje - 44.díl

9. ledna 2010 v 20:26 | Alexa
Takhle hned po ránu. Chudák Šárka. Doufám že to malý, nenarozený přežije. V baráku vládne nehorázný ticho. Všichni jsou někde. Izzy a Jay sedí v obýváku, ani jeden z nich nemukne. Lena kouká z okna. Chris je ve svém pokoji, sedí na židli a kouká do země. Podobně je to i u ostatních. Já prochízím domem sem a tam a nemám chuť na nic. Myslím na ní a doufám že to všechno dobře dopadne. Procházím obývákem. skouknu ostatní, všichni nehnutě sedí. Už jsou to tři hodiny co Šárku odvezli.
,,Jdu tam,´´ zvedne se Izzy a kráčí pro bundu.

Bůh mě asi miluje - 43.díl

10. listopadu 2009 v 20:55 | Alexa
Ráno vstávám naprosto s úžasnou náladou,vedle mě leží Richie a ještě sladce oddechuje. Jdu v županu do kuchyně a tam mi nálada okamžite klesne na nulu. Izzy stál u rychlovarné konvice a dělal si čaj. Jen jsem rychle pozdravila a ještě rychleji vyfičela z kuchyně. Nemám náladu se sním vybavovat. Vběhla jsem do obýváku,kde mě čekal další šok. Všichni se vrátili.Tak rychle jsem to tedy nečekala. Všichni sedí poskládani na sedačkách a snídají. V rychlosti je pozdravim a zapluju na jedno křeslo. Do místnosti potom vejde Izzy a nese hrnky s čajem. Jeden postaví i přede mě se slovy:
,,Kde máš Richieho?´´

Bůh mě asi miluje - 42.díl

29. září 2009 v 12:17 | Alexa
,,Doufám,že nerušíme,'' nahodí Izzy a já bych se nejraději propadla pěkně hluboko do země.
,,Co tady děláte?'' vyblekotá Richie a chvatně na sebe obléká mikinu.
,,Promiň,ale tak snad tu bydlím ne?'' řekne už trochu naštvaně Izzy.
,,No jo,ale přišli jste tak bez ohlášení.'' snažím se milý ton.
,,Vidim,že jsme se raději ohlásit měli. Možná by ste byli tak hodní a zalezli si do svého pokoje.'' Řekne Izzy naštvaně,popadne svojí a Šárčinu tašku a jdou k sobě. Sedíme vedle ebe s Richiem na gauči a oba civíme do země.

Bůh mě asi miluje - 41.díl

6. září 2009 v 18:31 | Nikol
Ráno se probudím v Richie náruči. O včerejší noci vám nemusím ani vyprávět. Nemám slov. Prostě krása. Miluji ho. S Richiem chodíme už měsíc.
,,Dobré ráno zlato,'' šeptnu mu do ucha když otevře oči a políbím ho. Richie mi polibek vrátí. Ještě tak půl hodinky si užíváme sami sebe pak už skutečně vylezeme. Naše první cesta vede do koupelny. Svlečenem ze sebe jen župan. Nic víc pod ním nemáme a zalezeme si do sprchy. Zase se útápím pod jeho doteky. Láskou bych ho sežrala. To mi říká,že láska prochází žaludkem a já mám hlad. V Noci jsem toho opravdu moc nenaspala a tak si jak já,tak Richie dáme kafe.

Bůh mě asi miluje - 40.díl

12. srpna 2009 v 15:40 | Alexa
Pěkně nám vyhládlo,ale na večeři bylo brzo a tak jsem sikrátila čas přemýšlením. Koukala jsem z okna,už se stmívalo.Nojo no, hold říen.Čas strašně letí. Měla bych se učit,protože mě čekají zkoučky,ale nemůžu se soustředit.Začínám se vracet do minulosti. Jakdlouho to bude ještě trvat? Kdy se Jay s Izzym vrátí? Vrátí se vůbec? Ani jeden zatím neukončil uměleckou smlouvu.Snažím si vybavit všechno.Hlavně ten den co to prasklo.Šárka brečela a snažila se Jaye přesvědčit osvé nevinnosti. Ale co do toho vložila? Řekla mu tehdy jedno slovo. Nebo se snad potom snažila i více? Konec konců otcem jejího dítěte je Izzy. Izzy. Ano Izzy. Byla vůbec chvíle kdy mě VĚRNĚ miloval?

Bůh mě asi miluje - 39.díl

10. srpna 2009 v 20:26 | Alexa
Nakonec jsem se sebrala a přestěhovala se ke klukům.Bydlí u Richieho v pokoji,dali mi tam přistýlku.Je přece nevhodné,abych obývala cizí pokoj bez svolení majitele.Jsem tu již třetí den a náramě si užívám.Mám dostatek času a klidu i na učení.Měla jsem strach sem vejít po tom všem. Zdi mi přišly nasáklé tím vším. První den jsem si přišla nesvá,ale hned to ze mě opadlo. Vedle Richieho, Chrise a Leny jsem si přišla vpohodě a uvolněně. Nikdo nevysílal ty negativní vlny.Každé ráno když se probudím dole šumí ta příjemná přátelská atmosféra jako když sem kluky poprvé poznala.Ležím lenivě ve své vyhřáté posteli a svýmjím se smíchy.Richie srší humorem hned po ránu.

Bůh mě asi miluje - 38.díl

20. července 2009 v 13:35 | Alexa
Přijdu domů a kouknu do kalendáře. 6.9.Hm škola mi začala měla bych si vyzvednou v mailu úkoly. A zajít občas na univerzitu.( tam mi k mému vzdělání dovysvětlí to,co se sama z učebnic nezvládnu naučit a pak jen zkoušky). Dnes ale ne. Jdu do sprchy a spustím na sebe příjemný proud horké vody. Ach jak rychle to léto uteklo. Bylo krásné,s jednou osbou,ale co se z toho pak všechno vyvrbilo.... je mi to líto,je mi nepříjemné všeco jsem pro něj udělala. Mám pocit jako bych ztratila dva měsíce života. Je mi na nic. Koneckonců si za to můžu sama. Kdybych mu dala víc volnosti teřba by to tak nedopadlo. Jsem hloupá. Zabalím se rovnou do pyžama a skočím si do postele.

Bůh mě asi miluje - 37.díl

15. července 2009 v 8:38 | Alexa
,,Jayi nééé,´´křičí za ním Šárka, ,,já ti to vysvětlím,´´a zároveň se kácí s brekem do postele a svou ubrečenou tvář skládá do polštáře.
,,No tak vysvětluj,já v tom mám furt madlajs,´´ozve se Vincent. Já to všechno sleduju a jsem zvědavá jak nám to vysvětlí,páč taky nechápu jakto ,že to děcko je teda nakonec Izzyho. Už jsem teda pěkně parohatá. Izzy pokračuje:
,,Není to jistý,ale Jani vzpomínáš jak jsem byl tehdy v tom clubu?´´ Bezmyšlenkovitě přikývnu,vzpomínám i jak se mi za to potom omlouval.

Bůh mě asi miluje - 36.díl

4. července 2009 v 18:17 | Alexa
S Richem jsme s panikou otočili ke dveřím.Všichni stáli jako opaření.Přesto kolik nás v tomhle pokoji je je neuvěřitelné ticho.Najednou během vteřiny bylo všechno venku. Bylo mi trapno,nevěděla jsem co mám říct. Jak teď zareagujou? Moc dobře si pamatuju na nedávnou nehodu Izzyho i na to,jak vznikla. ,,Jé vy už jste tady?´´ Řekl Richie jako by se nic nedělo. ,,Kupili jste mi ty kapky Jayi?´´ Jay se podíval nevěřícně na Izzyho a Šáruš. Nemohl mi ujít ani nenávistný pohled Izzyhi,který patřil mně.Jay vyštrachal z tašky lék a nespoučtějíce z Izzyho oči jej podal Richiemu.Potom rychlým a naštvaným krokem vyběhl do svého pokoje.Stáli jsme ještě všichni chvíli na místech.

Bůh mě asi miluje - 35.díl

23. června 2009 v 20:59 | Alexa
Co to ten Richie plácal?Před čím mě chtěl vlastně chránit? To byla jen výmluva. Prostě mi to nepřeje.To mu,ale stejně nevěřím,to by Richie neudělal.Vlastně mi je ho líto. Hnusně jsem ho vyhnala. On si to nezaslouží.Chtěl mi pomoct a chránit mě!Proboha,ale před čím? PO svém uvažování a promlouváním si do duše jsem se šla podívat na net. Na nějaký stránky o US5 a hned mě jedna fotka praštila do očí. Byla na ní polonahá Amy. Nebyla sama,ale s Izzym,který toho na sobě neměl o mnoho více.Sjela jsem trochu níž a tam jsem já s Thomasem?!Ta fotka sice nebyla tak erotická,ale vyjadřovala to co se mezi námi stalo. Myslim,že to se mnou sekne.
 
 

Reklama