Nenávist?

Nenávist? 20.díl Konec

4. prosince 2010 v 13:00 | Nikol
" na souteži??" byla jejich reakce
"Ano,…uvidíme se tam"
"takže ted tancuješ??"ŘEKL IZZY
"jo,..Hip hop a street dance" odpovedela jsem a usmála se
"Páni,..tak uvidíme se tam zítra" řekl Chris a s Izzym mi zamávali a pomalu šli.

Nenávist? 19.díl

3. prosince 2010 v 21:22 | Nikol
Čas utekl strašne rychle a byla tu soutež ve street dance a Hip-Hop Jeli jsme autobusem do Berlína a hned po příjezdu jsme se ubytovali v hotelu.Bála jsem že ho potkám ale co se mám delat.Šli jsme s terry do města se projít a něco si koupit na sebe.Čas nám utekl strašne rychle sedli jsme si na lavičku v parku.Byl podzim a podle toho se taky ochlazovalo,foukal jemný vítr a listí padalo ze stromu.
"Niki??" zeptal se někdo
Otočila jsem se podle toho hlasu a videla Chrise a s nem byl Izzy.Páni vypadali užasně málem jsem je ani nepoznala.

Nenávist? 18.díl

16. listopadu 2010 v 22:07 | Nikol
Uběhl už aspon týden
a richie to pořád nevzdával a pořád mi volal ale vůbec jsem mu hovory nebrala.Pak me to už přestalo bavit a tak jsem si koupila novou simku a tu starou vydelala.
Během toho času co jsem pořád na neho musela myslet jsem se začala venovat tanci.Konkrétne Street Dance(nevím jak se to řpesne píše :D) a pak Hip-Hop.Začali jsem být docela dobří to musím říct a tak náš trener nám začal zařizvat nejaké ruzné vystoupení a sousředení po evrope.
Běžel čas dál a já se s klukama nevídala.

Nenávist? 17.díl

6. října 2010 v 16:35 | Nikol
Ubehlo už 14 dní od toho co jsem
byla večer s Richim.Od té doby se moc neozval už jsme se moc nevídaly jelikož já musela odjet dom.A začít chodit do škole musela jsem dochodit druhák na té škole kde jsem byla a pak jsem mohla příjít na školu do Berlína a být přes týden v Berlíne u kluku a o víkendu u našich i s mojí sestrou která si hodne rozumela s Vinnim ale byly pouze přátelé teda tak tomu říkala ona.
Marky se sklukama výdala jelikož ona chodila na školu do Berlína teda výdala se nejvíc s Vinnim a mela novinky ohledne Kluku.

Nenávist 16.díl

24. srpna 2010 v 21:22 | Nikol
Hadka mezi Richim a Jayem pokračovala dál a bylo to horší.Nemohla jsem tohle vydržet a tak jsem odešla do pokoje najendou jsem uslyšela ránu s kuchyne.Lekla jsem se a rychle jsem sebehla ze schodu dolu.Videla jsem jak Izzy mel pest na stole tak me napadlo že to byla ta ráno.
"Jayi už se sklidni prosím" řekla jsem mu
nemohla jsem to už vydržet jak řve na Richio a on neví ani
proč.
"Ty mi budeš říkat sklidni se!! Tak se koukni na!" hodil předemně nejaký bulvar.

Nenávist 15.díl

21. srpna 2010 v 14:00 | Nikol
Ráno vstanu jelikož me budí jaký si hlasitý zvuk s obyváku.Pomalu se obleču a rozhodnu se jít za ostatníma.Pomalu otevřu dveře od pokoje a slyším jejich velký smích.Nejednou vejde Jay do obyváku a vypadá docela naštvane.Pomyslím si zase má svůj špatný den.Ale byl to pouhý omyl.Došla jsem do kuchyne a uvařila si čaj.Ani jsem si nevšimla že někdo vešel do kuchyně.Opatrne me obejmul okolo pasu a dal pusu do vlasu.
"dobré ráno lásko" řekl Richie
"Tohle mi nedelej víš jak se lekla!" plácla jsem richa po ramenu a pak jsem dodala "dobré ráno"

Nenávist 14.díl

3. srpna 2010 v 8:57 | Nikol
Chris odešel a zustala jsem v pokoji sama s Richim oba jsme mlčky seděli na posteli a dívaly se do očí.Rozhodla jsem se začít.
"Richie já,…" ale Richie mi dal na rty prst a jemne zašeptal
"Nic neříkej" nechápala jsem ho ale pak jsem pochopila Richie mi daroval jeden něžný polibek na rty nic jsem nemela proti a proto jsem si ho přitáhla k sobe jak nejvíc to šlo a Richie taky zesílil svůj tisk jeho ruka mi projíždela ve vlasech a druhá ruka me hladila po mých zádech.Najedou se Richie oddělil od mích rtu a zadíval se mi do Očí.

Nenávist? 13.díl

23. září 2009 v 14:19 | Nikol
"A jak by to bylo ted?"
"byli bys me spolu nebyl by žádný rozchod nemuseli bychom se trápit nic"
"Ale stejnak to nemá cenu"
"Jak to myslíš?"
"Dej si já budu na cestách,málo te uvidím a když budeš s Chrisem bude to lepší budete se vídat pořád."

Nenávist? 12.díl

23. září 2009 v 14:13 | Nikol
Bylo vidět že je Marky mezi klukama moc štastná.Šla jsem do pokoje a přemýšlela jak to udělat abych neviděla furt Richio ale k ničemu jsem nedošla.Asi po hodině přemýšlení jsem nedošla vůbec na nic.Lehla jsem si na postel a poslouchala písničku od Michaela Jaksona you're not alone.Po tváři my stékala studená slza.Zpomínala jsem jak mi bylo s Richim hezky, na ty naše společný chvíle na to jak se semnou zavřel v koupelně.Po tváři se mi začaly kutálet další slzy.Zavřela jsem oči a jen tak brečela.Najednou jsem se lekla.Někdo mi setřel slzy rukou s mojí pravé tváře.Podívala jsem se kdo to je a uvidělala jsem Chrise.

Nenávist? 11.díl

23. září 2009 v 14:12 | Nikol
"Co chceš?"
"To si pořád tak protivná?"
"Cože? Já a protivná jak si na to došel?"
"Tak ted tady po mě štěkáš tak se ptám nwm co je pravdy!"
"Aha proč si teda přišel?"

 
 

Reklama