Nenávist,nebo láska? II.

Nenávist,nebo láska? II. -17.díl-The end

24. června 2009 v 21:23 | Alexa
Ze všeho nejdřív jsem se ubytovala u táty v hotelu a pak... jela do města.
Došla jsem před dveře a natáhla se po zvonku. Chvíli jsem čekala a pak ze dveří vykoukla Denise hlava. Nervózně jsem se usmála a aniž bych cokoliv řekla, už mě objímala a zvala mě dál.
"Je doma Chris?" bylo první co ze mě vypadlo a pak jen netrpělivě čekala na odpověď.
"Ohh není.., jel mi nakoupit nějaké věci, hned by tu měl být. Ale posaď se, chceš něco k pití? Nebo dáš si něco na zub? Určitě si vyhladovělá."Chrlila na mě jednu otázku za druhou a já nevěděla co dřív.
"Ne Děkuju, je to od vás hrozně milé, ale... já...." zasekla jsem se a dívala se nějakou dobu "do blba".
"Děje se něco? Je ti dobře?" přišla ke mě paní Denise a starostlivě se na mě podívala.

Nenávist,nebo láska? II. -16.díl

17. června 2009 v 20:59 | Alexa
Celou noc jsem nemohla spát. Pořád jsem se koukala na displey mobilu jestli neuvidím nepřijatý hovor. Ale nic. Ráno jsem si trochu přivstala a šla směrem k hotelu.
Zaťukala jsem na dveře od pokoje kluků a čekala, jestli mi někdo otevře. Chvíli to trwalo ale po chwíli mi otevřel rozespalý Richie. Oddechla jsem si. Konečně zmizel ten strašný strach uvnitř, který jsem pociťovala od včerejší noci.
"Co..co tu děláš takhle ráno?" promnul si oči a projel si rukou ve vlasech.
"Já.. promiň Richu.. jen.. jsem měla hrozný strach..že....., ale..vlastně už nic.." zkrátila jsem to a usmála se.

Nenávist,nebo láska? II. -15.díl

11. června 2009 v 21:10 | Alexa
Vyšla jsem z restaurace a šla k výtahu. Přivolala jsem si ho a zatim rozdejchávala to, co jsem udělala. Ani jsem si nemyslela, že to bude tak jednoduché.
"Nino..? Brouku co....co to znamená?" najednou se otevřeli dveře a v nich stál Tom. Přišel ke mě a koukal na mě s nechápavě překvapeným výrazem ve tváři. Odmítavě jsem zakroutila hlavou.
"Teď to nemá cenu řešit...." sklopila jsem hlavu k zemi.
"Jak..?.. Jak to myslíš nemá cenu řešit?.. Rozejdeš se se mnou a ani nemůžu znát důvod?" podíval se na mě.

Nenávist,nebo láska? II. -14.díl

3. června 2009 v 11:10 | Alexa
"Tak jaký jsme byli?" přiběhl Chris radostně do šatny a dal mi pusu na rty.
"Úžasný!" řekla jsem nadšeně a zazubila se.
"Jen se osprchnu a pak...můžeme někam vyrazit?!" řekl natěšeně a nepřestával se usmívat. Přikývla jsem a on šel do koupelny dřív, než mu tam stačili vběhnout ostatní kluci. A tu jsem se srazila s Jayem.
,,Jééžiš Ahoj,dlouho jsem tě neviděl,jak si žiješ?'' Usmíval se na mě Jay. heh jak si žiju? Řešim krizi.
,,Všechno je vpohodě. Co ty? Kluci říkali že sis přivezl nějakou slečnu.''
,,heh,ty aby něco nevyzradili. Ve skutečnosti jsem si jí nepřivezl,ale zase za ní pojedu.'' směje se Jay.
,,Aha,takže jsem tě viděla po delší době poprvé a zas naposledy?''
,,Asi tak no.'' Usmál se a pelášil do tý koupelny.

Nenávist,nebo láska? II. -13.díl

29. května 2009 v 8:53 | Alexa
"Chceš doprovodit?" šel se mnou Chris ke dveřím a opřel se o futra.
"Radši ne..." usmála jsem se a přitáhla si ho za jeho červenou košili. Políbila ho a opět se usmála.
"Proč nechceš..? Stydíš se za mě?" zklamaně se na mě podíval s otázkama v očích.
"Sám víš že to tak neni...."řekla jsem vážně.
"Já vím.." usmál se ale pak zvážněl.
"A kdy tě budu moc doprovázet?" zeptal se mě s nadějí v hlase.
"Brzo..slibuju.." zazubila jsem se ale sama jsem nevěděla co u mě slovíčko brzy znamená...

Nenávist,nebo láska? II. -12.díl

25. května 2009 v 22:00 | Alexa
Ani nevím jak jsem usla. Probudila jsem se a protáhla se. Teprve až po chvíli jsem zjistila, že neležím ve svý posteli. Otočila jsem se na bok a viděla Chrise jak sladce spí. Jednu ruku měl položenou pod hlavou a druhou měl jen tak volně položenou u hlavy. Usmíval se. Asi se mu něco pěkného zdálo. Potichu jsem vstala tak abych ho nevzbudila a po špičkách jsem došla ke dveřím. Odemkla jsem je a pak je za sebou zase zavřela. Otevřela jsem dveře od koupelny a uviděla tam Richa jenom v trenýrkách s kartáčkem v puse. Koukal se na mě doslova vykuleně.

Nenávist,nebo láska? II. -11.díl

16. května 2009 v 7:46 | Alexa
Došli jsme do jedné z naší oblíbené kavárny a objednali si. Chris seděl naproti mě a Tom si jako naschvál sednul ke mě a neustále mě objímal a tulil se ke mě. V tu chvíli mi to bylo nepříjemné, vždy jsem se podívala na Chrise a ten dělal, že se kouká na nápojový lístek a nezajímá ho nic jinýho. Po chvíli Tom přestal a začal dělat něco užitečnějšího... :)
Nenápadně jsem zvedla z pod stolu nohu a jemně jí přejela po Chrisovým lýtku. Ten se trochu lekl a nakouknul pod stůl čí to je noha. Když se dozvěděl, že moje, jen tak se pro sebe usmál a koutkem oka na mě zahlídnul. Zkousla jsem si spodní ret a sklopila hlavu ke stolu. Takhle se to opakovalo několikrát. Párkrát jsem se musela hlídat, aby něco nezpozoroval Tom, ale ten koukal když už ne po mě, tak po lidech okolo a neustále sledoval svůj displej mobilu.

Nenávist,nebo láska? II. -10.díl

11. května 2009 v 19:17 | Alexa
Přišla jsem nahoru do pokoje kde ležel Chris na posteli a měl zavřené oči..Chudinka mi tu usnul:) Usmála jsem se a potichu zavřela dveře tak, abych ho neprobudila. Pak šla tichýmy kroky k němu a když jsem byla nad ním, ještě chvíli ho pozorovala, jak sladce spí. Sehnula jsem se k němu a dala mu lehce polibek na rty. Když jsem se chtěla oddálit, Chris mě najednou jednou rukou chytnul za boky a stáhnul sebou na postel. Nakonec jsem ležela pod ním a Chris se na mě z vrchu vítězně usmíval.
"Myslela jsem že spíš.." usmála jsem se a dívala se mu zpříma do očí.
"Já wim.." kývnul hlavou a zazubil se. Prstem jsem ho píchla do žeber a přísně přimhouřila oči. Dlouho jsem to ale nevydržela. Chris nahodil lítostivý pohled a já se začala smát. Políbil mě na ústa a na chvíli se oddálil. Ukazováčkem mi přejel po lících a zastavil se zase u rtů. Zamyšleně si mě pozoroval ale na tvářích se mu objevovaly malé náznaky úsměvu.

Nenávist,nebo láska? II. -9.díl

3. května 2009 v 20:00 | Alexa
Newím jak dlouho trval ten upřímný pohled tomu druhému do očí. Ale Chris se po chvíli odrthnul.
"Já......měl bych asi už jít." Znervózněl Chris a vstal z postele. Nechápala jsem jeho reakci a než jsem stačila cokoliv říct byl z pokoje pryč. Rychle jsem vylítla z postele a běžela za ním. Když jsem k němu doběhla, Chris stál akorát u dveří a oblíkal si bundu.
"Chrisi?.. Stalo se něco?" došla jsem těsně k němu a zaskočeně s otázkami v očích jsem se na něj podívala.
"Ne....jen.....už ...musím."řekl a ani se na mě nepodíval. Otevřel vchodové dveře a už chtěl jít pryč. Chytila jsem ho za paži a přitáhla si ho zpátky k sobě. Nechápavě se na mě podíval s těma svýma vyplašenýma očima. ...Oh bože byl tak roztomilý, když byl nervózní..:) Ale já nebyla o nic míň nervózní než on.

Nenávist,nebo láska? II. -8.díl

22. dubna 2009 v 19:29 | Alexa
Chris

Srdce se mi rozbušilo radostí. Nečekal jsem takovou odpověď, zaskočilo mě to. Nejradši bych k ní přišel a políbil ji, ale nechal jsem ji odejít.
Pořád jsem stál uprostřed pokoje. Zaskočený, zmatený..., ale s úsměvem na rtech. Po chvíli, když jsem si uvědomil, že se usmívám jen tak a v pokoji přitom nikdo neni, připadal jsem si jak blázen. Vzpamatoval jsem se a přestal se tak blbě usmívat.
 
 

Reklama