Zakázaná láska?

Zakázaná láska? - 10.díl - The End

20. dubna 2009 v 20:42 | Alexa
Děcák ! Nevěřím vlastním očím. T ženská co je údajně moje matka mě táhne k recepci. Proč si mě tedy brali,když mě chtěl dát do děcáku? rozhlížela jsem se okolo zatím co matka domlouvala s tou recepční. REcepční ke mě přistoupila s tím že mi zajde ukázat pokoj. popadla mi kufry a vedla mě do mého pokoje. Otočila jsem se na mámu a viděla jí jak kráčela pryč. Na chvíli se zastavil a otočila se. Měla v očích slzy. Zašeptala moje jméno. nebylo to slyšet,ale podle jejích úst jsem to poznala. proč mě sem teda dává,když mě má pořád ráda? Zmizela mi zdohledu. Ta milá paní mi ukázala můj pokoj. Po nějakém čase jsem si tam zvikla. Nebolo to tam hrozný,vůbec ne. Jen jsme neměli rozlet. Nikaam jsme se pořádně nedostali.Prostě nic. Seznámila jsem se s několika fajn holkama a nejvíc jsem si padla do oka s čumákem ( přezdávka Kristýny) je to fajn holka. jediný co mě tížilo je Richie. Na toho jsem nikdy nepřestala myslet. Stále ho miluju a nenávidím zároveň. Nikomu jsem o tom neřekla,ani čumákovi.

Zakázaná láska? - 9.díl

15. dubna 2009 v 21:10 | Alexa
Začala jsem si házet do kufru všechny svoje věci. Někdy jsem si vzala nějaké tričko do tuky a zavzpomínala si na chvíle kdy jsem ho měla na sobě a Richie ho ze mě jemně sundával. POtom jsem vzala třeba do ruky svou černou tužku na oči a vzpoměla si jak jsem si jí šla koupit a cestou domů nasedla na špatnej bus,ketrý mě odvezl na druhou půlku města. Celkově jsem nad tím ztrávila tři hodiny. Sem tam jsem si i zaplakala. Už jsem si dobalila a došlo mi,že vlastně nevím kde ''bydlím'' ani kdy mě čekají. Máma to bude vědět. Kde vlastně je. Když jseem před třemi hodinami mluvila s Ri....... no tak tu nebyla. Vykoukla jsem opatrně z kuchyně. Nechtěla jsem narazit na Richieho.Máma seděla v kuchynï.Jenže ne sama.

Zakázaná láska? - 8.díl

6. dubna 2009 v 21:26 | Alexa
….Rich.
,,Richie! Tys mě ale vylekal!'' oddychla jsem si.
,, No nic lidi…já….asi půjdu,zatím se mějte.''ozval se Chris.
,,Dík za pomoc Chrisi.Měj se!''
,,Není zač, ale příště dávej pozor a až budeš utíkat z domova, tak si alespoň vezmi boty.''usměje se a odejde.
,,Co se ti stalo?'' zeptá se Richie a ukáže na mou nohu.

Zakázaná láska? - 7.díl

29. března 2009 v 21:06 | Alexa
,,Jde o to, že vlastně nejsi naše dcera.'' řekla a ve mně jakoby se zastavilo srdce.
,,Cože? Jak…Jak….Jak?Jsem adoptovaná?''
,,Ne.''
,,Cože?To nechápu.''
,,My tě neadoptovali.Je to asi děvět měsíců co jsi k nám přišla.Přijela si sem studovat na delší dobua mělas bydlet u nás. Nemyslím ,že to bylo jen kvůli škole.''
,,Nevěřím,to bych si pamatovala na svoje dětství s jinou ženou.''

Zakázaná láska? - 6.díl

26. března 2009 v 19:26 | Alexa
Po chvíli jsem vstala a šla k sobě do pokoje se alespoň učit.
,,Ahoj.'' Ozvalo se za mnou.Trhla jsem sebou a otočila se ,ale viděla jen puget růží.
,,Víš.....chtěl jsem se ti omluvit,...já..., nebylo to ode mě fér.''
,,Dej mi pokoj.'' Otočila jsem se zpět ke své učebnici. Richie ke mně přiklekl a otočil si mojí židli i se mnou k sobě.
,,Pochop,miluju tě.''

Zakázaná láska? - 5.díl

22. března 2009 v 19:37 | Alexa
….Suzan?!
,,Richie!!'' Nevěřila svým očím.
,,Pro boha! Jak si mi to mohl udělat?! Zařvala na něj se slzami v očích. Richie mě pustil přistoupil k ním a chtěl jí to vysvětlit.Dostal takouvou,že druhou chytl pomalu o futro.
,,Je to tvá sestra! Jak jsem se mohla s takovým děvkařem zaplést?'' Rozbrečela se a utekla.
,,Richie co to mělo znamenat?'' Zeptala jsem se ho tentokrát já.

Zakázaná láska? - 4.díl

18. března 2009 v 19:41 | Alexa
,Ále nás to tam nebavilo….a copak jste tu dělali vy?''usmála se máti.
,,No tak my nic….jen koukali na telku a….'' sek se Richie.
,,Dělali různý kravinky''dořekla jsem za něj.
,,Aha…no my si jdem vybalit, tak nám prosím zatím udělejte kafe, dík.'' řekla mamča a šla i s taťkou nahoru. My,s Richiem, šli do kuchyně, já postavili vodu na kafe, opřela jsem se o parapet a Richie zatím vyštrachal pixlu s kafem. Najednou se na mě Rich ze zadu přitiskl a začal mě líbat na krk.

Zakázaná láska? - 3.díl

16. března 2009 v 20:16 | Alexa
,,CRRRRR'' -zvonek.
,,Nemáme čas.'' zakřičí Richie a otočí hlavu ke mě. Trochu vyděšeně na něj koukám,ale pak konečně spojí svoje rty s mými. Líbáme se vášnivě, jako bychom si všechny ty roky vynahrazovali.
,, Už ti dlouho chci říct……že tě strašně moc miluju.Od první chvíle co jsem tě viděl?'' zašeptá mi do ucha a jemně stiskne můj ušní boltec mezi zuby. Mám tak nádhernej pocit.Ale moment...
,,Od první chvíle cos měviděl?''Tázavě jsem se na něj podívala.

Zakázaná láska? - 2.díl

14. března 2009 v 20:37 | Alexa
Ráno jsem šla dolů. Richie seděl u stolu a vedle něj byla přichystaná snídaně.
,,Rodiče odjeli na týden pryč. Budem tu sami,'' řekla Rich a otočil se ke mně. kouknul se na mě takovým zvláštním pohledem. Já se jen pousmála a přemýšlela, co to k sakru zase znamená...
,,A co ta snídaně?'' zeptala jsem se.
,,No vždyť víš, že jsem ranní ptáče, tak jsem si řekl, že ti udělám radost :-).'' usměje se. OMG ten jeho úsměv...ne nemysli na to....znova se mi vybaví ten včerejšek. Když dojim, umeju nádobí i Richiemu a beze slova jdu do pokoje. Lehnu si na postel a přemýšlím. Někdo zaklepe.

Zakázaná láska? - 1.díl

13. března 2009 v 17:49 | Alexa
Jednoho dne si bratr přitáhl domů přítelkyni. Nevím proč, ale strašně mě to zranilo. Panebože no co? Vždyť je to tvůj bratr! Jakmile jsem ji uviděla, pocítila jsem příval žárlivosti. Co se to děje? Přeci nemůžu být zabouchlá do svýho bráchy! Nicméně jsem to nemohla vydržet se na ně dívat, tak jsem šla do pokoje a práskla za sebou dveřmi.(Co tim doprčic sleduju?:-() ta holka byla tak.... newim spíš jsem jen podrážděná.Přišel za mnou brácha.
,,Trix co se děje?'' Zeptal se mě.
 
 

Reklama